Prijava

хахаххах које говно блам ме је сад од овог телефона, имао сам зум на нокији н70 пре 10 година. МАЈКРОСОФТ ГОВНО КАО МАНЧЕСТЕР, А И ПОДСЕЋА НАЗИВОМ ПОМАЛО

a vjeruj mi, ja evo koliko imam telefone sa kamerom, nisam 2 puta u životu zum koristio :D
na digitalcu jedam, jer je dobar trip kad se ono izvlači

RADOJE DVA TE KURCA NADOJE HA HA

Dobro si prosao, sledeca generacija nece imati ni sms.

to matorci na svadbama kad snimaju pa zumiraju ni ja nikad nisam koristio

ма није да ми је икад требао, јер зум јебе квалитет слике па не знам ни ја икад да л' сам га користио, ни на л7 ИИ који је пребијао квалитетом слике, ал' сад кад знам да га нема фали ми к'о око, разумеш ме.

Tacno je da se rijetko koristi, svejedno je blamcina poslati takav proizvod na trziste.

Makaronac
a vjeruj mi, ja evo koliko imam telefone sa kamerom, nisam 2 puta u životu zum koristio :D

ПРАТИМ ОВО СА ДВАДЕСЕТ МАРАКА

Pa niko ga zapravo ne koristi al oću dimam bole me kurac šta

сећам се једном били смо у солуну, последњи дан екскурзије по грчкој, и добили неко време слободно за шетњу и то, и ушли у неку продавницу и ту се фифа продавала, или пес, и сад нешто је писало баш ситним словима, не сећам се да ли име играча неког или тима или сл., и један друг каже: "е брт, узми телефон, зумирај, па да провалимо шта пише" хахахахх. и смејали смо му се.

а вечерас сам чуо да је нека баба из аранђеловца пријавила деду за насиље у породици јер ју је препао кад је излазила из шпајза тако што је викнуо "БУ", и што је најгоре, морали су деду да задрже у станици целу ноћ до саслушања пред судијом џДДДДДДДДДДДДД

ово друго није везано за зумирање, него ми било успут да испричам.

Radoje Cincar

сећам се једном били смо у солуну, последњи дан екскурзије по грчкој, и добили неко време слободно за шетњу и то, и ушли у неку продавницу и ту се фифа продавала, или пес, и сад нешто је писало баш ситним словима, не сећам се да ли име играча неког или тима или сл., и један друг каже: "е брт, узми телефон, зумирај, па да провалимо шта пише" хахахахх. и смејали смо му се.

а вечерас сам чуо да је нека баба из аранђеловца пријавила деду за насиље у породици јер ју је препао кад је излазила из шпајза тако што је викнуо "БУ", и што је најгоре, морали су деду да задрже у станици целу ноћ до саслушања пред судијом џДДДДДДДДДДДДД

Цоа, уђи у подешавања, па у абаут и реци ми која је хардварска ревизија на том твом 535. Фала.

ja sam koristio zum na n93 al bio optički i onda mi bacali fore u školi ODPIČKE ZUM AHAHAHAHAHAH

Носим цвикере, како су мени у средњој померали буљу за ОТПИЧКИ ЗУМ ХАХАХАХАХХА

I treba ukinuti zum na telefonu ako nije optički, tj, ako nema onaj glomazni objektiv koji se pomera