Prijava

e bate nisam hteo ovde da stavljam ali gasi sony z liniju :/

Meni više ne treba. Ja sam se obezbedio. Deci dok budem trebao da kupim izaće već nešto

ali najrealnije ti ne treba nista bolji tel jos minimum 5god

Za 5 mi neće nikakav trebati realno. Tj 6300 će mi biti dosta, ništa jurenje pički i to. Ako pak i bude ima Xperiju T Z2 i Z3
T mi je dosta realno. Jebe tel

Armine, rekoh ja da će Sony nešto napraviti, da skrene pažnju sa toga da ih kupuje Lenovo. Ali, niste me slušali i eto vam sad belaja.

Inace LG me razocarao jebo ih onakav izgled G5

Jbg probali su skroz novi fazon dok ajfon j samsung vrte ista sranja svake godine, sledeci model ce biti jos bolji ovo je tek pocetak, ali napokon je neko krenuo u drugacijem smeru

Jeste brt, ali preruzan je sa onim rakom na ledjima koju zovu kamera..
I sklonili su pozadi dugme za smanjivanje i ukljicenje..

A to im je ono, trademark

Ljudi, kupio sam danas Samsung Galaxy J5, interesuje me da li ga neko koristi, vasa iskustva i naravno neke skrivene vrline/mane tog modela :)

čestitke

mogu ti nabrojati dvadesetak skrivenih mana ako imaš vremena za potragu :)

e jbg probaj da zameniš za lumiju, imaš valjda zakonski rok od 14 dana

Ko odavde je beše naručivao Meizu skoro?

одакле наручивао? из кине? ја сам купио меизу овде код нас.

Čini mi se da je radjard naručivao.

Da, čini mi se da je neko naručivao.
Kod nas deru, oko 100 evra više uzimaju za MX5. Koji si ti uzeo?

м2 ноте. па ако наручиш, наплатиће ти царину и пдв, зар не? колико је то отприлике?

ja sam isto uzeo m2 note u telenoru, ali sam naručio za drugara neki drugi od 130 dolara

carina i pdv te izađu barem 15, a najviše 30 posto preko cene telefona, nekad ga procene da vredi manje, nekad tačno kolko vredi, ali za telefon od 250 evra slobodno
očekuj 70 evra troškova

nekim čudom mom drugaru nisu ništa naplatili, al kapiram da je on jedan u sto