Prijava

Sad tek videh Coin post, čini se i meni sad da je to Rađard bio.
Ne znam Truć, zato i tražim nekog ko je naručivao da vidim kako to ide.

Meni se čini da je Rađard uzeo m2 note u telenoru, ali da je naručio za drugara neki drugi od 130 dolara

Nemojte me drzati za rec, ali koliko se secam, on je isto uzeo m2 note u telenoru, ali je naručio za drugara neki drugi od 130 dolara

carina i pdv te izađu barem 15, a najviše 30 posto preko cene telefona, nekad ga procene da vredi manje, nekad tačno kolko vredi, ali za telefon od 250 evra slobodno
očekuj 70 evra troškova

nekim čudom njegovom drugaru nisu ništa naplatili, al kapiram da je on jedan u sto

Lol i Rađardov post sam propustio, gledam šta me ovi sprdaju
Zahvaljujem svima

Da li je neko slučajno imao priliku da ima bliski susret sa sljedećim telefonima, pa da mi kaže utiske o njima:

Umi Rome X

Homtom HT7

Homtom HT3

Leagoo Alfa 5

Vkworld VK700X

Odakle li izvlačite te nazive

koliko je siguran ovaj x na romu

звуче измишљено ови телефони

ja imam info iz 1-x da ce

Lolčina Arm hahaha
Boles

ahahahah jebo vas pas

A ove telefone možete da naručite nove preko neta za 50-ak+ eura, sa besplatnom poštarinom iz Kine. Pogledajte ih, za te pare, nema bolje.

Lupa Roma je na tu foru, dobar telefon, ocena ug 3+. To kad su domaćini, u romingu 0-2 jpg.

Windows fanovi, da li je neko od vas koristio Nokia Lumia 1320?

LG G4 kakav je, ima li ga neko?

Mlato mislim da Armin ima pa sačekaj njega. Mislim da ga hvali do jaja

G3 imam, G4 isto samo sa najboljom kamerom na androidima, telefon je drkanje u svakom smislu i voleces ga vise od keve

Znam da si zeleo da ti neko opise neka,iskustva, vrline, mane, mozda neka saljiva angdota, ali kazem ti telefon je DR KA NJE tako da uzmi sto pre

uzo sesticu es, dal je bilo ljepseg dizajna u istoriji telefona, sem hateceovih serija keca