Prijava

ovaj meizu mi deluje fino po specifikacijama, al' je samo u ovom logicu ovolko, svuda je više kolko vidim. i deluje mi nekako krhko ovako, plastično, što mi je i mana lumijica ljubaznih
huaveji mi deluju primamljivo lol jebeno primamljivo al' huavej brt kinez pijačar

Nosila lumiu do juče - huawei joj deluje kao kinez pijačar. Ok.

Huawei top 3 mobilne kompanije sig

Ovjerti Huawei P7, dobar fon, mislim da može i dual sim, ali gubiš mogućnost sd kartice
ako ti ne treba dual sim, on ti je best buy trenutno
imam ga ja

a dual sim su ti Huawei Honor 4c i 4x, eventualno P8 lite

ali je bolji P7 jer je flagship, a razlika u cijeni nije ogromna

Logicshop je najboljij u bg-u što se tiče cena od tih većih radnji, i ja skoro kad sam kupovao bilo je najjeftinije kod njih. Taj meizu je dobar, samo FlyMe OS koji ima se razlikuje od stock androida pa je malo čudno dok se navikneš, al pošto si ti imala windows phone ne bi ti to teško palo lolo.

Ima ga Radjard i ja mislim Truć, mogu oni da ti kažu kakav je.

P8 lite - izdržljiv je, preživeo kupanje u moru, al' baguje ker ga jebo
ovi honori nah
p7 jebe što nije dual

http://www.logicshop.rs/mobilni-telefon/sony/xperia-m4-aqua-dual
deluje mi do jaja, i cena je taman
al' ne razumem se u nelumije

Logic sam ja jednom zvao u 11 i rekao da mi ostave jedan tel, doci ce taj i taj da ga kupi najkasnije do 14 oni rekli ok i vec u 12:30 su ga prodali nekom drugom. Cigani.

овај м4 аква ти има само 8гб, а меизу има проблем што мораш да бираш између дуал сима и сд картице. осим тога је одличан.

Samo i kod njega je fora da ne može i SD kartica i dual SIM odjednom

e jebeš ga, 16gb je, dosta

Nekih 8 ode na sistem.

Možeš da čuvaš podatke u klaudu, u tom slučaju preporučujem mail.ru

biće na mail.ru brda prostora i za fotke i za tvoju pozamašnu kolekciju bluz muzike, vladimir puding

odličan je m2 note, ali jeste krhak, ja sam svom polupao ekran

tek posle četvrtog pada na beton, al opet...

ima program google photos pa sve sto uslikas odmah salje na njihov server, ne znam koliko zauzima ali eto jedne stavke te oslobodi pa ti ostaje vise prostora za muziku, dokumenta i td.