Prijava

Prilikom renoviranja jedne japanske kuće, jedan građevinski radnik trebao je popraviti oronuli zid. Kuće u Japanu obično imaju zidove koji su izrađeni od drveta, a između vanjskog i unutrašnjeg zida postoje uglavnom šupljine, prazan prostor. Kod jednog zida koji se potpuno srušio, radnik je primjetio malog guštera zaglavljenog u tom praznom prostoru. Gušter je bio živ, međutim jedan ekser mu je prošao kroz nogu i on je tu tako visio nepomičan. Bilo mu je žao guštera, ali istovremeno je bio i radoznao. Raspitao se za taj ekser i saznao da on tu stoji već punih 10 godina, još od vremena kada je kuća sagrađena.
“Kako se ovo moglo dogoditi? Kako je jedan mali gušter zarobljen u zidu već punih 10 godina mogao živjeti u ovakvim uslovima? U mraku 10 godina, bez pomjeranja, bez hrane, to je nešto potpuno nevjerovatno i nema nikakvog smisla.” - govorio je.
Vođen znatiželjom odmah je prestao sa radom i počeo pažljivo promatrati tog nesretnog guštera. Htio je da se sam uvjeri u to što on radi i kako preživljava. I onda, iznenada, se pojavi neki drugi gušter koji je na njegovo čudo nosio hranu u ustima. Čovjek je ostao potpuno zatečen onim što je vidio. Ispostavilo se da je taj drugi gušter cijelo vrijeme brinuo o ovom zaglavljenom gušteru i to čitavih 10 godina. To je za radnika bio savršen primjer ljubavi u prirodi. “Ovo je čudo.” – pomislio je.

Pouka priče: Nikada ne napuštajte ljude koje volite i do kojih vam je stalo bez obzira u kakvom stanju bili i koji životni teret na leđima nosili.

Reme npr jer si ga ispalio za pivo pa ima razlog plus

Ispalio je i mene jednom, ali neću sad o tome, boli me.

Prvi mi iskocio taj sajt pa reko da zakacim da ne ispadne da sam bio lenj, pa kao da nije uzimao neko sa ovoga sajta itd. Ajde recite mi gde da uzmem bateriju jebenu

arm nisi mi odgovorio na pvt, poslao sam ti još juče

Hahah nije svetlela notifikacija, a i bolje sto nije !!!!

shomy23, iz dana u dan sam sve sigurniji da si zaslužio sve što ti se dešava

a šta reći za brata arminga nubaru, trebaće mu jedno 6-7 dana da kupi bateriju za telefon

6-7 dana intenzivne potrage pešaka po srpskoj prestonici

CATERPILLAR B30 i ćao

Radjard krenuo u kecanje po svim frontovima, lako se može obistiniti ono iz prvog posta s ove strane!!

Daj pomozi brt, komp nisam dirao od onoga dana nek umre govno, pa sad picim sve preko telefona, baterija je i bila oslabljena al sad sam joj jebao kevu, plus sam sjebao kabl od punjaca i to cu morati da menjam, ajde uputi me pls

Brate, ukucaj model telefona i "baterija" na kupujemprodajem, nađi lika koji ti je najbliži i to je to, ako nema na kp, uzmi preko ovog sajta što si okačio, ne deluje mi da je skup mnogo

Tronožac

Radjard krenuo u kecanje po svim frontovima, lako se može obistiniti ono iz prvog posta s ove strane!!

ja to radim samo onima koje volim...!

Vazi brt hvala volim i ja tebe !

Ova strana puna ljubavi, srce mi veselo poskakuje kad vidim da se fino slažete

леново к6 ноте ваља ли?

I da i ne, Bač! Jaran s posla uzeo i pokajao se. Ima fin rad, ali se mnogi korisnici žale da ne radi skener otiska prsta. Jako dugo se puni, 4 h (Baterija 4000 mAh), ali ne drži dugo, pogotovo ljeti, jer na otvorenom suncu svi malo pojačaju brightness. Dakle - ne valja xD

гледо сам ривју каже неки усташа да се пуни споро ал као може да издржи цео дан или два па може да се пуни ноћу, а тај скенер ми не треба ни за курац

у ствари кад мало боље размислим ако купим тај телефон сигурно ћу покушати да скенирам курац