Prijava

Zelim da iskazete svoje misljenje o svim napaljenim "zagrizenim" metalcima, koji brane svoju muziku po svaku cenu.
Za pocetak evo nekoliko klasicnih primera tru metalaca sa jedne Fejzbuk strane:

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs894.ash1/180239_196837330332188_118152998200622_824933_1753579_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1379.snc4/163151_185977291418192_118152998200622_731881_1970699_n.jpg

A ti si taj Urke što me tera da perem kosu? xDD

Nisam, ali mislim da je Urke neko sa Vukajlije :D
Znam da je Jankovic dobio admina juce na stranici :)

Његов ајкју је сразмеран зиљавости његовог имена.

Прзхени Краставац ШКК ?

Izvini,ali srednje ime Dulexy????Prvo,metalac sigurno nije jer ga ne bi ovo pogodilo,drugo,klinac je....Ne mozes da budes tru metalac(sta god to znacilo)a da imas 14,15,16 godina....

To je preterivanje. Glupost, šta više. Bočeli je institucija. Ali, sada otvorih tu stranu i videh nesto sto me je zestoko uznemirilo, ali i nasmejalo u istu ruku. Vlasnik ove strane je očigledno jedno drvo glupo od čoveka kome treba zabraniti da govori i piše. Ne držim cyber govore često, ali sada sam morao.

Ja sam nekad imao dugu kosu i slušao metal sad slušam Kanye Westa i mnogo mi je lepo...

Ozb. sad pomenuo sam na onoj temi za jedan bend...sve je to klinački a prelazi u bolest kada se tako ponašaš posle 20e god.

Dođu dani kad odvrnem Motorhead,Judas,Sabat,Panteru ali neki put mi stvarno nije do tog jačeg zvuka...

Ali ima svakakvih,meni npr ide na kurac to što npr klinac pusti kosu i nosi megadeath slayer majicu i kao daaa faca sam vidite šta slušam??? šta po difoltu metalac mora dima dugu kosu ???

Паразити, али деца. Порашће.

šta po difoltu metalac mora dima dugu kosu ???

Ali, sada otvorih tu stranu i videh nesto sto me je zestoko uznemirilo, ali i nasmejalo u istu ruku. Vlasnik ove strane je očigledno jedno drvo glupo od čoveka kome treba zabraniti da govori i piše.

A sta si to video, ako je za javnost :D

Tuga. Ja volim metal više nego 'leba da jedem, al' takva proseravanja su čista glupost. Kakav rat, kakve pizde materine. I ne, ne mora se imati duga kosa, al' je svakako lepše headbangovati kad je imaš.

Михајло Јанковић Металика и остале секте су срање!
НЕ ДАЈ СЕ БАЈА ИДЕМО ДО КРАЈА!
17 hours ago · 2 people ·
Przheni Krastavac mihajlo ja sam odushevljen koliki si ti invalid u mozak..ako ga uopshte i imash ..

Hahahahahahahahahaahahahahaha

Ja sam infiltrirani metalac jer čovek kad me vidi misli da furam stil 90-e ali mislim da to nije bitno toliko
ali generalizuju ljudi mnogo tipa duga kosa metalac,ćelav dizelaš i ta sranja...meneme lično boli kurac kako ko izgleda

I ne, ne mora se imati duga kosa, al' je svakako lepše headbangovati kad je imaš.

Brate headbangovao bih ja kao Edi Veder da imam kosu al mi Rob Halford stil više leži

D-MAN AC-DC
Ја сам, иначе, админ у тој групи :)))

Тру металац који не смара никога о свом начину живота и зна да прихвати шалу није паразит. Али ,,тру металци'' који се тако лае јесу паразити које само треба ложити док не изгору.