Prijava

a da, ono što me još posebno nervira je što se prave da su klošari a vamo imaju martinke od 11 hiljada....

Ajde kad već nabrajamo, u svom tru životu mejd ov stil koji je trajao približno 15-ak godina imala sam jednu Mejden majicu.

Ja sam tru klošar. Ne nosim ništa od tog precenjenog pozeraja.

ja sam TROO!!!! jeb'te se svi.
Spavam u mojim martinkama, kosu perem kad pada kiša! Svuda nosim moje sekirče i lance jer ko zna kad će nađem neku kravu da prikoljem na groblju i kupam se u krvi!!!!

Imam doduše Kreator, Tankard, Stratovarijus i Metalika dukseve koje sam dobila od bližnjih ali koje ne nosim u javnosti nikad. Nisam tru klošar, ali se pretvaram da jesam.

E ja imam krave? Koliko sam tru?

Ako ih žrtvuješ Sotoni u krvavom pentagramu, siluješ ih i jedeš njihova srca onda si tru. Ako ne, onda si obična pozerčina.

Ja ih žrtvujem u kobasice. A krv ne pijem, nego strpam u krvavice.

kizo
E ja imam krave? Koliko sam tru?

Kizo, ti si najtrulji talme :)

Pf, samo pozeri to rade. Tru metalci ubiju maljem i onda jedu iznutrice dok su još tople.

I ja maljem ubijam.

onda jedu iznutrice dok su još tople.

Jel izvade govna iz crijeva?

Jel izvade govna iz crijeva?

Ne, to je za pozerčine. E da, i obavezno moraju slušati Kanibal Korps dok to radu.

siroma, šminka se razljeva po faci od napora...

Ipak je ovo apsolutna kraljica tru metalaca. Nije bacila pare na pozersku majicu sa štampanim logom, već je sama napravila:

http://cdn.okcimg.com/php/load_okc_image.php/images/0x0/0x0/0/13605779018367473959.jpeg___1_500_1_500_cb94de6a_.png

na ovu bi Dr Janković kidiso ko nezdrav:)