Prijava

Klajv Kasler - Zlato inka, kao i otprilike sve ostale koje je on pisao, holivudske avanture, ali ipak, kao i Braun ima puno istorijskih podataka...
Stiven King - Zamka za snove
Piter Straub - Priča o duhovima, retardirano ime ali odličan horor...
Koliko sam shvatio na ovo si mislio, ja sam sve tri pročitao za jedan dan, priča te drži i jednostavno ne možeš da se odvojiš...

Крени са Прачетовим опусом.
Забавно је, брзо се чита, и не да се из руку испустити.

Једино што није шунд, јебига.

bilo sta od Dan Browna osim zadnje ( Izgubljeni simbol)

Da, zadnju je baš uprskao. :bljaaaa:

"Једино што није шунд, јебига."

To može biti samo prednost. Pojam "šund" iz naslova ne treba shvatiti baš bukvalno.

Klajv Kasler - Zlato inka, kao i otprilike sve ostale koje je on pisao, holivudske avanture, ali ipak, kao i Braun ima puno istorijskih podataka...

Iako je verovatno šund, Kasler mi je omiljeni pisac, juče završih Pronadjenu Atlantidu, i oduševila me je kao i sve ostale.

Od pračeta sam skoro pročitao Erika, veoma interesantno i zarazno, što reče majmunoliki.

Ne znam šta voliš, ali probaj od Tess Gerritsen Ukleta berba. Nešto o trgovini organa...

Nije neki bogznakakav stil, ali je priča još kakva...
Ako imaš stomak za takve stvari.

Ne znam koliko voliš taj žanr, ali bih ti preporučio Zane Grey-a. Njegova djela su daleko ispred ostalih "kaubojskih" romana. Lagano štivo, a ipak ima dubokoumnih stvari. Nema pretjerivanja, kao u klasičnim western romanima. "Karavani se bore" je sjajna knjiga.
Inače, za odmaranje od težeg štiva najbolja je naučna fantastika, ali ja ne volim.

@Jezz,zar "Tri čoveka...a psa da ne pominjemo" nije napisao S.Likok? Možda grešim? :)

Jovičiću,sad ću da budem iskrena i da javno priznam:
Ja sam čitala knjige Sidni Šeldona.Sve knjige kojih sam mogla da se dokopam.Sa nekih 19-20 god.
Mislim da se njegovi romani savršeno uklapaju u tvoj profajlerski opis šund-držopažnjeće "literature".
Stari,proveren recept-malo akcije,seksa,ljubavne "cvil " trenutke ubačene kad treba,zavere-na kraju pravda trijumfuje...ili ne? :)))

Drže pažnju,ja iz svih tih knjiga naučila dve stvari koje i danas u životu primenjujem.Tek da se zna da nije baš tako beskorisna literatura.

Gresis,Gogo :)

Humoristički roman "Tri čoveka u čamcu" engleskog pisca Džeroma K. Džeroma smatra se jednim od najpopularnijih književnih dela XX veka.

Na njegovim stranicama ređaju se događaji koji su se zaista desili. Džordž, Haris i Monmorensi nisu izmišljene ličnosti, nego bića od krvi i mesa.

Glavna lepota ove knjige leži u njenoj jednostavnoj istinitosti.

Ok,hvala Jezz-mea culpa :))

Marko, ol da ti dam ja koju knjigu da čitaš? Bolje da ih proslijedim nekome no da skupljaju prašinu i vlagu.

da, sidni šeldon, jebote. mislim da sam sve pročitala još dok sam u školu išla, makar što je bilo u biblioteci,
ako dočekam sutra i gnev anđela, najbolje.

Izjašnjavaj se,Jovičiću! :)

Pročitajte, ako već niste, "Gospodara prstenova". Nećete se pokajati.

Al' to ne bi bio šund,duplo V.

aj nemoj zajebavati...