Prijava

Jebi ga, moram da čekam još par sati...

Jebi ga, moram da čekam još par sati...

Подеси само сат на компу, па га врати после. :)

Капирам да би требало да буде страшно, али мени није.

Posle Storme ni Hotel 626 mu nije teško pao :)

Mylyce, ovo je bio NIZAK udarac. :P :)

Mylyce, ovo je bio NIZAK udarac. :P :)

Бићу папуча, па нећу да се оглашавам, а и нема потребе после овог. :))

kakva glupost što ne može sada da se igra :)

hahahah cara carini :D

Ма Царо, само промени време на компу, ја знам да је раније тако шљакало, требало би да може и даље. После само вратиш, само пази да промениш и временску зону, и сат. :)

...ajd sad ću da isprobam...
Ako uleti neki virus ti si kriv :)

Šljaka Peki al me mrzi sad da se bakćem sa tim :)

Sad me jebe PASVORD!

Шта је бре ово који курац? Никако неће да стартује игру...

Nije previse strasno, ali ume da te cimne, vise ide na sok nego na pravi strah. Ja ne mogu da razumem onog ludaka na sedmom nivou nikako...

Presao sam igru.Nije toliko strasno, a kratka je igra

SPOILER
i nije fora da brojis sve crvene stvari, vec samo od odredjenih cudovista.A to ce ti deda reci koja treba cudovista.Nesto ce da promrmlja
SPOILER

Ajde i ja da se umetnem u "to" crveno...
Igrao sam odavno to al' ipak se secam, i da vam kazem nemate to na YT.
Poenta je u tome da kad ti stavi na sliku nesto sto je crveno, jednostavno izbroj koliko ima toga crvenog, npr dve sake imaju ukupno (nisam pogresio) 9 crvenih noktiju i naravno to je broj 9 :D
Drvo je 4, neki konj tamo je 3, pauk je nosam, svece su 4...
Eto tako je lako :D Nadam se da sam pomogao.

@Voldermort , ti samo kruzis , i slike stoje, ima ih bar 5 komada, sveca drvo konj pauk, ruka itd.
A sifra ima samo 3 slova, tako da ce ti deda reci koje stvari da racunas. Cuce se cudan zvuk kada ti pokazuje.

A onda kad znas koja su stvorenja, radis to sto si rekao i brojis crvene nokte na ruci, korenje na drvetu, noge od konja itd.

onako nista posebno...

@Nikola_M
Pogresno... Kao prvo ja sam presao celu igricu bez zvuka. Kod druga sam igrao sa zvukom i potrebno je samo da vidis sifre i onda bilo kojih 3 komada da ukucas, sad sam se setio da treba 3 komada, samo sto ti deda nista ne govori. Kazem ti ja da sam samo zapamtio brojeve i ukucao od pozadi poslednja 3 i uspelo mi je...