Prijava

1.Кика
2.Џанки
3.натнат

1. Penzioner- ima covek dosta vremena, posvecen je sajtu, a mislim da je jako korektan i da bi profesionalno obavljao posao.
2. Vehbija- izuzetno kvalitetan autor; umetnicki i hvali i upucuje kritike, mislim da bi stvarno umeo.
3. Jacka- zenski predstavnik slenga, dobar autor, sveza i puna elana.

Eto, videh glasalo se i za mene, pa da ne bude da sam neobavestena ko Kostunica.:)

Relativno sam "zelen" ovde, ali ljudi koji su na mene ostavili najjači utisak su:

Zyclon
Šalabajzer
Frenky Delevra

Energija, Hugočavez i Vehbija. Po kvalitetu.

1. Циклон (дефинитивно вам сада треба неко ко ће ревносно читати и брисати)
2. Енергија
3. Мулуца

И да додам да не бих волео да видим Френкија и Вехбију у улози модератора, зато што сматрам да би се то лоше одразило на њихово писање, нарочито Вехбијино.

1. Frenki
2. Faca
3. I aj da turim i onu malu enerdžiju

1. Frenki
2. Straja
3. Faca

MentallyDisturbed. Ionako je po ceo dan ovde, nek' radi nesto korisno.
StrajaKg. Sta reci za ovog lika. Legenda.
Dzankee. Decko koji obecava.

jebote, tema jednostavna da jednostavnija ne mož biti, i vi uspete da se posvađate....

elem, realno, nikome ne želim zlo moderatorstva, jer krvav je to posao, a ne plaća se, ne želim da mi se dragi ljudi tako zapate, pa ću predložiti one koji imaju izuzetno izraženu mazohistilku potrebu:

fbmanijak - crče čovek da bude mod, pa ako oće, eto mu ga
rockangel - ne zezam se, devojka bi bila srećna kao pas kad bi bila mod
penzioner - e ne znam da li bi on hteo, ali ipak ima dosta slobodnog vremena, plus prošao je vojničku obuku....

1. Jovicic
2. Penzioner
3. Reme

I to je to. :)

1. Reservoir dog
2. StrajaKg
3. FranckyDelevra

1.Strajakg
2.Penzioner
3.Predražinjo

1)Jovičić
2)FEJZBUKMANIJAK
3)Mylica

1. StrajaKg - najjače defke (ali ne onaj "copycat" nego pravi Straja)
2. NadžakBaba - (čisto da bude i neko žensko a da nije mylyca, a i na sajtu je 20 sati dnevno)
3. Frenki Delevra - (prvi čije defke su me nasmejale do bola)

1. Jovičić
2. StrajaKg
3. Energija

Javio
Dankan
Facafaca

Nisam u poslednje vreme nešto aktivan pa ne znam koliko su oni aktivni, ali znam da biše bili zajebani moderatori...manje bi se loših definicija zadržalo na sajtu.

Фатал ерор је баш квалификован за мода!

Frenki - Vrhunski kvalitet definicija bi trebalo da garantuje vrhunski odnos prema sranjima.
Javio - Čovek koji ima dozu samokritičnosti koja nedostaje mnogima na ovom sajtu pa i moderatorima, a mislim da bi morao da postoji i jedan takav (a pri tom ima perfektne standarde).
Mylyca - Malo dodatnog ludila nije na odmet.

I ako mislite dobro sajtu, ne dajte Gambyju da postane moderator - ne treba nam novi Mali Prst. Neko je uporedio Gambyja sa Džimijem i Crnom Rupom, ali mislim da im nije dorastao ni u kom smislu.

Пусти људеда гласају. Ни мени се не свиђа 95% предлога.