Prijava

Ma na ovo sam mislio bez obzira dal je istina ili ne opet je ispod svake granice ukusa
http://vukajlija.com/forum/teme/17716-kk-crvena-zvezda?strana=812#post_3087117

ovde se vise ne zna ni ko koji nalog ima i ko kome jebe mamu.

брусе каква то огорченост и медиокритет избија из твог поста?

Bruce
A ako se nisi pronašao ni u jednoj od navedenih kategorija

сиротиња/пучанство/људи који цео живот нису одмакли од дурекс класика/живе за 10 дана паралије/рибе које цртају обрве

ne jebeš.

http://www.prva.rs/upload/boxImageData/2015/01/20/72585/mala-vanja.jpg

тај неки фазон грујане, ал то са дурекс класиком је више нека метафора за медиокритет и уопште те неке особе које ништа не мењају и дирају у животу, које живе по устаљеним нормама и немају муда ништа да предузму у животу. то су особе које у ресторану наруче карађорђеву и понфри не зато што је то добро јело, као и уосталом свима нама, него зато што ту не могу да погреше и за то су сигурни да ће бити ок. то су особе које годинама уназад иду у паралију зато што су навикли иако за исте или сличне паре могу да оду у неко друго место, то су особе које навијају за фулам, то су особе које нешто ураде што не знају због чега - јер ваља се, а и то раде људи у његовој околини, то су особе које нису мрднуле од жеље да се ожене са истом таквом особом, да имају златног ретривера, 10 година старог каравана и двоје деце, то су особе које су као тинејџери први пут добиле од омладине јазаса/купили дурекс класик и идаље га користе, јер он није танак, дебео, кратак, лаган, анатомски, миришљав, екстра лубрикован него тотално обичан и просечан, баш какви су и они

брусе каква то огорченост и медиокритет избија из твог поста?

Nisam odgovarao na tvoj post nego na Grujanov - po njemu ispade da smo svi pederi jer koristimo dureks :)

EDIT: Romed ne koristim jer steže, dureks je stvar navike, ali ni maskulan nije loš.

- Волим да ствари представим горим него што јесу. Такав сам био и на факултету: ишао сам на испит и тврдио да се борим за осмицу, а добијао сам десетке – рекао је Вучић.

Bokte i na faksu bio iritantan ako nešto mrzim to su ovakve lobanje lolo

Део једног од коментара:

А примећујеш ли како већ од јануара дискретно се кроз медије провлачи фраза да од "2018. биће боље :))
Прво беше 2015, па 2016, па 2017 и сада ево већ имамо 2018. годину :))

Овај почео к'о Тадић кад је говорио да ће Србија ући у ЕУ 2010., па 2011. године...

е онда ок, запитао сам се у тренутку

Џаба сте ме бановали на 5 дана, по истеку бана ћу се вратити и наставити са истим активностима, па ћете ме опет бановати и тако у круг. Лепо сам тражио трајни бан и рекао шта ћу у супротном урадити. Не инатите се, трајно ми банујте налог.
Псето

gde se odigralo to svo vredjanje i banovanje? uvek propustim najzanimljivije

одиграло се на форуму, на форуму

HVALIM TE BOŽE DA SU RIHI BANOVANA OBA NALOGA. Ruku na srce, on je medju najgorim ljudima na sajtu, i to medju top 3. Njemu dajte trajni a ostale odbanujte, znate i sami koliko je iritantan riha, mučki provokator, nisu ostali ništa krivi

dusan1001
Haha ček jel realno da ste za klanje oca u srebrenjici dali 3 dana
Nisam neko ko isteruje pravdu na sajtu al ovo je komično

I opet je to 3 dana duže nego što je Naser Orić dobio za klanje Srba u Srebrenici.

такви као ти су убили Чарлија!

риха је муслиман? о.О

а без псета је много боље, реално, смара лик, избаронише те за мдму, а никако не доприноси побољшању сајта.