Prijava

Meni je lep ovaj de orasprave sa pokretnim sličicama.

Ma ne mora značiti, mislim da će se fino snaći, znanje se ipak cijeni, samo što će, kao društveno biće, biti malo zakinut.

Ja mislim da je Carev problem samo to što prelako otkriva svoju borbenu moć.
Raditz je zbog toga bio sranje negativac jer je odma pokazao Gokuu i Pikolu kolko je jak iako je bio mnogo jači od njih tada, a Vegeta i Freeza su čekali do kraja da otkriju svoje power level-e i zato su bili zanimljivi.

for his role in the genocide of hundreds of thousands of Croatians and Bosnian Muslims in the 1990s.

Ajde jebote kakav genocid nad Hrvatima... nek idu u kurac više

Nije to njegov pravi profil.
@RealDonaldTrump mu je pravi profil... ali vjrv to misli u sebi haha

for his role in the genocide of hundreds of thousands of Croatians and Bosnian Muslims in the 1990s.

Haha krv ti jebem, pa ovi Englezi su stvarno govna. Serem im se uzemlju kad je njima vest što je Cecina kćerka proslavila rođendan. Doduše jasno mi je da je fora u tome što je i Arkanova kćerka. Ali stotine hiljada Hrvata i Muslimana jebote.

Dejli je britanski Kurir, šta se ložite

ma dejlimejl je kurir fazon moraju da iseru nesto

a po slikama ko neka obicna proslava, posebno ko njih realno

mnogo mi smešno zvuči ovo warlord

ne bih da stavljam kao usrani vegani život životinje pre čovekovog, ali je l' ovo zaista bio potrebno? da se usmrti životinja? koliko vidim gorila nije imala nikakvu nameru da povredi dečaka..

http://mondo.rs/a906910/Info/Svet/dete-upalo-kod-gorile-u-zoloskom-vrtu-u-Sinsinatiju.html

i ja se pitam.....pa zar nemaju one puške za instant-uspavljivanje??

to ti kažem, ne kontam uopšte zašto nisu išli na tu opciju.

Komad jadam se tamo da ne das picke ne kuliraj znam da si videla

hahahaha PS - budalo :* - ne spamaj ovako ozbiljne teme.....
nego, odi tamo i čekaj da ti dam.......odgovor :P

da..i ja mislim da ne bi naudio klincu....bar ne tako skoro da nisu mogli pametnije reagirati.....da ga je shvatio kao prijetnju, odmah bi ga polomio....

Nijesu ga mogli uspavati, tako sam negde procitao. Al veca mu je opasnost kreten od roditelja sto je dopustio da mu dete upadne u kavez sa majmunima, nego majmun sto ga uzeo pod svoj plast.

Al najcrnje sto mucni majmun, da ga je ubio (da je ubio dete), ubili bi ga JER JE ZVER KRVOLOCNO GOVEDO UBIO KLINCA (naslov u kuriru), al posto nije, nego ga gledao ko mladunce, ubili ga JER NE ZNAS TI SA ZIVOTINJAMA NIKAD. Ispade njemu smrtna presuda ako neko uđe kod njega.

i ja se pitam.....pa zar nemaju one puške za instant-uspavljivanje??

Sredstva za uspavljivanje svakako postoje, ali nisam sigurno da postoji i jedno jedino koje je instant kada treba uspavati životinju koja ima sigurno 200 kilograma pošto je, koliko znam, težina bitan faktor prilikom uspavljivanja životinje.