Prijava

kontejnerska policija u najavi, plata 85000

U najavi ce kao i komunalci da cimaju samo penzose, zene, sitnu decu i metalce neke

Osim toga reagovaće na sumnjive predmete pored kontejnera, kao i na sumnjiva lica kraj njih

sumnjiva lica oko kontenjera!!! ej, pa ej....stvarno vise jbt...

edit:
i jos i ovo...

Dakle, sve ono što je u nadležnosti gradske komunalne policije.

pa za koji kurac ovi onda sluze....sta tolko su prezauzeti da ne mogu povremeno da bace oko i na sumnjiva lica oko kontenjera?

A sta si ti drveni advokat

mada ima logike ovaj jedan komentar.....sklanjace ove cigose sto skupljaju plastiku i kartone jer to sve reciklira grad, a ovi im kradu to lol

Sta je sa onom pomocnom policijom?

Je l ima neka devojka iz okoline Ćuprije za dop/upoznavanje? Krajnje mi je vreme da se ženim. Za druga pitam.

Cuprija je most na Drini skoci sa istog i utusi se :3

Vas jedno 3-4 sto vam mesam nikove pa ste mi svi kisarmi ste totalne debilcine eto

šta se bre vi javljate jasam ozbiljan

aj na kafu kod cika lembasa

Old bat gold.

Kolko sam se pokočio kad je debeljko počeo da kuka đenis ajm foling đenis ajm foling đenis ic hurts đeeeenis, a đenis boli picka lolo

https://youtu.be/KYgEn_xQQKI

Xa xa xa jes lood debeljko kako se samo uplashio
Retka je pojava na internetu inace da izadje snimak kako se ljudi ukenjaju na raznim ringišpilima haos

Jbg, trebali su dizvrše rotaciju, đembeli van ringišpila, neko drugi na ringišpil.

Boh brate, nije poenta sto se đembeli uplašio, nego su ga nešto pogrešno vezali šta god, vidiš da ga je samo debeli podbradak spasio da ne ispadne, a dok on umire Đenis se cereka.

Al prihvatam mogucnost da je samo meni smesno jbg.

Surogat majko
surogat tata
kakvo je tamo vreme?
Da li se momci u selu zene?
Pita li neko za mene?