Prijava

castice te nanat picem za to '85. hahahhaa
popravio, nego kako, surovi profesionalizam :)

Smorko, ti mene častiš za savet, ja tebe za ovo osamdesetpeto i mirna Bačka :))))
Mile, šta da ti kažem, ovog puta iskustvo je pobedilo mlados' :))

Pošto vidim da je pazlfoks i njegovi duplaci banovani zbog hrvatizma, da li je on zapravo Fridrih ili ga kopira?

Jok, on je Franjo Tuđman, živ je i skriva se u Argentini ko i sve ustaše.

banovani zbog hrvatizma

Samo da razjasnim, da ne bude posle po Gebelsu - nije on banovan zbog nikakvog hrvatizma, banovan je zbog spemovanja.

ovo što je mile napisao. u pivsku flašu nasuti trećinu šećerne vode i to staviti na neko drvo malo dalje od kuće, u dvorištu neka voćka ili tako nešto. ja tako ove godine uhvatio 541 stršljena, znači veoma je efikasno.

u pivsku flašu nasuti trećinu šećerne vode i to staviti na neko drvo malo dalje od kuće, u dvorištu neka voćka ili tako nešto.

Е баш сам и ја то исто хтео да напишем. Данас ујутру негде око осам ја спавам ко сав свет који дуго спава и чујем некога како се дере МАМА, ОСА!! Јал си ти то Сморка?

možeš to isto i sa pivom al je greota piva

ма било шта што има шећера

Znači, može i kumova rakija...

pivo ima miris pa privlači

Јел могу некако да се виде стари разлози бановања?

Misliš prethodni?
Mogu ako si moderator.

е штета. То је била једина добра ствар са беле вукајлије.

Nemam običaja da postavljam ovakva pitanja, ali: Da li se samo meni čini da Kaizena na više nivoa, potpuno, straobalno i izistinski zaboli kurac za Vukajliju ili šta? Ništa novo se ne dešava na sajtu, poseta opala, mali broj moderatora, nikakvih novina, ništa novo, ništa divlje....

И мени се све некако тако чини у последње време.

Možda je čovek na odmor?

Pa šta treba, da izvodi striptiz? To što se ništa novo ne dešava na sajtu je posledica zasićenja i toga što blejimo ovde danonoćno. Pitajte nove članove da li im je dosadno :)

Bog stvori Zemlju, nebo i Sunce. A šta je sa svemirom?