Prijava

Svemir je bogova kuća u kojoj se rodio.

Вероватно није његов реон па је дао неком другом да ствара.

Eh Paninaro, bar sam se od tebe nadao da ćeš dat kakav-takav odgovor na ovo pitanje... :)

Мешо, то окупи Фацу, Лакија и Говедарицу у конзилијум, па их питај. Ипак су они свештена лица. :Д

Dokaz da je svemir bogova kuća je i to što crne rupe rade na principu naših wc šolja. Eto vam ga naučni i očigledni argument.

Онај што је писао Библију није знао за свемир, тј. од свих тих небеских тела били су му познати Сунце, Месец, Земља (у облику плоче) и звезде. Да је знао за постојање било чега осим онога што види, написао би да је и то створио Бог.

Занимљиво је то све објашњено у "Ancient Alliens". Сви су плагирали ванземаљце заправо. То је факат, дјечки! Ванземаљци су кеве.

Занима ме како могу да блокирам одређени сајт на хрому и мозили. Мрско ми чапркати па дајте брзински тип :)

uključiš Parental control :)

Чујдере, треба ми нешто да блокирам пар одређених сајтова. Ако знаш како, буди ДЕТАЉАН :)

Oćel neko ko se razume u skidanje filmova da mi nađe odakle mogu da skinem animirani crtani Hotel Transilvania?

Mož u ruteru da blokiraš, kao ono redtube, ili u modemu. Nisam detaljan, ali ako ukucaš naziv rutera i dodaš how to block sites, mislim da će ti pomoći.
Nadam se da sam pomogao :)

Oćel neko ko se razume u skidanje filmova da mi nađe odakle mogu da skinem animirani crtani Hotel Transilvania?

Za sad ne može... kad izađe DVD, onda skini preko torenta.

Oćel neko ko se razume u skidanje filmova da mi nađe odakle mogu da skinem animirani crtani Hotel Transilvania?

Нема још чак ни биоскопског снимка, јебо га ти. Ђес полетио? :)
Једино ако има негдје онлајн гледање, ал и то ће бити тешко говно од слике.
Препоручујем да се стрпиш.

Mož u ruteru da blokiraš, kao ono redtube, ili u modemu. Nisam detaljan, ali ako ukucaš naziv rutera i dodaš how to block sites, mislim da će ti pomoći.
Nadam se da sam pomogao :)

И ја се надам :)
Бјежим сад нешто, па кад се врнем пробаћу. Фала ти лијепо, лијепо ти фала.

Oćel neko ko se razume u skidanje filmova da mi nađe odakle mogu da skinem animirani crtani Hotel Transilvania?

Film je danas izašo? :D

Čekati čekati čekati.

@Facafaca, ako ti nije mrsko pošalji ime rutera u inbox, pa ću ja naći, imam silan bookmark od ćaleta, on radi sa tim, pa ću brzo naći :)