Prijava

Jel se razume neko u televizore? Hocu duzmem neki, recimo oko 40 soma, 5 gore dole, pa me zanima da li je iko uzimao skoro pa da je zadovoljan nekim? Posto sam se zajebao kad sam uzimao fon, uzeo LG, ali kapiram da bi sada tv njihov bio dobar, ali ne bih da napravim sejm mistejk! Pa ako moze neka preporuka, proizvodjac, inci, kurci, palci...

Koja veličina?

Ja sam prije par mjeseci kupio ovaj:
http://www.eponuda.com/televizori/sony-kdl-32r420-televizor-cena-251660

i više sam nego zadovoljan. Slika je prečista, preljepa, arena HD je ojebala. Za utakmice je BOG.

Ja imam LG 32inča, odličan je. Inače LG-jevi čitaju sve sa fleške, pa se nećeš zajebati. Ja sam sa mojim TV-om zadovoljan.

Za utakmice je BOG.

Pa taj fazon, da mogu k'o covek da gledam svetsko. :D Jebem li ga koja velicina, nesto normalno, ne preveliko, a ne kao monitor od kompa...

Mada ovaj što je Skočimiš okačio deluje dobro. I moj je HD redi isto.

Onda ti je za veličinu 32inča vrh.

Evo sada sam pitao Elu, radi u Tehnomaniji, kaže za ovaj Soni da ima najbolji procesor slike, neki Bravia.

Možeš za te pare da uzmeš HD redi TV, znači bićeš zadovoljan. Nema neki smart fazon (intenet i to) ali za gledanje sveckog više nego dobar.

Do jajoa. imam ortaka, fazon direktor nekog kurca u LG-u, tako da mozda njega iscimam z a neki bolji, da mi spusti cenu. Hvala!

Dobar je LG. Nećeš se zajebati. Kažem ti ja ga imam i zadovoljan sam, a evo i Ela kaže da je dobar. Samo da izbegneš one Fox, Vox i Vivax fazon i Tošibu. To uzimaš ako si tanak sa parama, a ono fazon bolje išta nego ništa.

Za Samsunge kaže da su OK ali precenjeni.

Uglavnom sa LG-jem se nećeš zajebati.

Jeste, Bravia je, i slika stvarno odudara od samsunga (stari gleda utakmice na njemu) i eldžija.

Onda ti je za veličinu 32inča vrh.

Мој је у центиметрима, јел се то рачуна ЛОЛОЛ

Ja imam ko Skočkov, samo 40 inča (sve isto, samo veći hehe) i mogu ti reći da jebe, slika ne laguje, boje su odlične, ima USB, zvuk mu je fenomenalan + je prelep

EDIT: Moj je i Full HD, ovaj Skočkov nije

Pa fazon uzeo bih sad to sve, full hd i te kurce, da se ne jebavam posle opet. Mada ce da izmisle za godinu dana kurac hd, pa cu opet da se jebem. Videcu sa ovim ortakom onda, ako moze neki popust da da, onda cu duzmem neki LG 32 santima, a Slobodanov cu posle da uzmem sa slascu, svih 7cm!!

Dzaba vam ako uzimate full hd tv ako i dalje ostanete na standardnom signalu. Uzmite neki paket digitqlne televizije, samo tada kupovina hd tv-a ima smisla

Ko kaže da nema smisla? A šta će onda komšija da kaže i kako će se onda kurčiti "ja kupjo televizor 600 Eeeevraa"

A na to zaboravio jbg, prastaj

Dzaba vam ako uzimate full hd tv ako i dalje ostanete na standardnom signalu. Uzmite neki paket digitqlne televizije, samo tada kupovina hd tv-a ima smisla

A i onda moraš da doplaćuješ boga oca mesečno za te HD kanale, a ja to ne radim. Uzeo sam HD tv zbog kačenja USB-a i gledanja filmova i serija u HD-u preko njega, e to je gospodski da gospodskije nemere biti.

EDIT

Ko kaže da nema smisla? A šta će onda komšija da kaže i kako će se onda kurčiti "ja kupjo televizor 600 Eeeevraa"

Da jebote, zaboravio sam da obavestim komšiluk kakav TV imam. Sutra ranom zorom ih zovem sve na kaficu, nek puknu od muke hehee

škk
sad se ne može doći ni sa duplog? iako se ne krše nikakva pravila?

Kako da iz pretraživača (i na guglu i na fejsu) da uklonim selektivno ono što neću da mi izbacuje i nudi? Tipa, nekad sam kliknuo na neki link, profil, stranicu i sad kad kucam početna slova izbacuje mi te debilizme. Znači, neću da brišem istoriju i odgovara mi što mi nudi neke stvari koje redovno koristim. Hoću samo da izbrišem pojedine stvari. I na fejsu i na gugletu. Aj neko, baš me nervira ovo. Hfala.

st nick,njihov princip odbrane kad se useru istine su ban i kljuc dugme,malo se unervoze...