Prijava

Bačje freon je u celom sistemu, ako si napravio rupu on će tu izađi, logično. E sad zavisi da li će frižider još raditi neko vreme ili je sve iscurelo. Nego mene više brine što su stari frižideri koristili amonijak, a ne freon lolo

марка је кончар

Nego mene više brine što su stari frižideri koristili amonijak, a ne freon lolo

Jes, ako si slučajno prehlađen pa ne osetiš a mislio si da zoveš neke goste večeras, bolje nemoj. Al dobro, nije valjda frižider baš tolko star :)

Gurni jezik u rupu, pa nam reci je l kiselo ili bezukusno

Ako je končar, verovatno je stariji od Jebača ili je u rangu sa gazdaricom.

ништа, крићу ово од ње докле будем мого и молићу бога да је комора одвојена од остатка

Taman ces moci kriti dok te ne nadje mrtvog od amonijaka, poslije te boli kurac!

šta znači kaleja?

Где могу да нађем квалитетне мушке рукавице за зиму?

Не затрпавајте ми опет питање очајним форама, јебем ли ти манастирски конак у пичку

Ako baš tražiš kvalitet, znači, da su i tople i da potraju više godina, a i da nisu mnogo glomazne ili upadljive, onda ti je najbolje

LoooooooooooooooooooL

Да ли постоји (или сам ја утриповао) тема где су људи правили компилације спавачке музике ( саксофони и то)?
Нисам видео на музичком подфоруму...

Sad će valjda koka-kola da izbaci neku akciju sa poklon rukavicama uz pakovanje 6x2l

хахахаха пуши га, рађарде :D

Dilan Dog
Да ли постоји (или сам ја утриповао) тема где су људи правили компилације спавачке музике ( саксофони и то)?
Нисам видео на музичком подфоруму...

http://vukajlija.com/forum/teme/61806

E zanima me jedna pjesma sjećam se samo spota kao sve vrijeme u kadru lice neke đevojke baš onako sa jakim kontrastom snimano i dok ide pjesma njoj neka crna slina (mada može bit i da mijenja boje) izlazi iz nosa pa pređe u oko pa iz oka ide u usta pa u uši... Nijesam navaren ili nešto siguran sam da je na tu foru značine zajebavam stvarno ima taj apot