Prijava

nećeš majci ostati na prošloj strani

da li je normalno da je najstariji poster napravljan danas, od samo pre 3 sata

poslednji pre njega koji nije izbrisan je od pre 13 sati

kakva je to manifestacija bahatosti da umisliš da treba pobrisati sve što je u međuvremenu napravljeno?
kakvi su kriterujumi toga ko tako briše?
da dodam:
1. nijedan moj poster nije obrisan jer sam odustao od pravljenja duševne hrane brisaču
2. ovo se dešava već danima (da neznani junak dođe ujutro i pobriše sve, ali doslovce sve napravljeno od ponoći do njegove vizite)

meni je zao onog od juče NE RUŠI SE GNEZDO LAKO DOK JE BABO ŽIV stavio sam i zvijezdu, odlican poster, ne smara o politici, neko ga obrisao :(

Prepo si se, pa se sad izvlacis.

Ne razumeš ti nas Bosance, zvao je on mene i tamo kod njega nego ja retko odlazim :)

Direktore, kakve veze ima kad je šta napravljeno kad su u međuvremenu sve govna? Šta sad, ja ti napravim sendvič od dva parčeta hleba, a između njih stavim najlon kese, listove papira i indigo i onda pizdim što si sve to izbacio i jedeš suvi hleb?

Da ostavljam sranja samo zato što nema ništa bolje? Neću.

aaaaaaaaa, sve su bila govna, pa je onda zato obrisano!
sad mi je jasno
hvala ti na odgovoru

Možda i nisu sve, ali sećam se da je bilo dosta smorenih tema, ja sam obrisao barem deset onih sa Tomin diplomski spomenikom na mostu i još par sa nekim izanđalim temama što su obrnule pun krug na svim sajtovima pa se neko dosetio da bi bilo genijalno da ih ponovo ovde postavi.

Mislim, jasno ti je koliko je poster prežvakan kad sam JA primetio da je prežvakan :)

Ljudima se mora omogućiti nesmetano logovanje na sajt. Aj don giva DEM abaut jor rulz!
http://x.vukajlija.com/var/uploads/avatars/201108/123719/medium_Dzela_kuva_spermu_jako.png

krpa, ti očito nisi pročitao pravilo

Kačenje fotografija osuđivanih, kako u zemlji tako i u inozomestvu, lica, sa ili bez njihovog odobrenja, kažnjavaće se banom u dužini pravosnažnih zatvorskih kazni onih čije se fotografije inkiminisanim putem nađu na forumu. Uprava!

a šta i da jeste, ovaj na slici nije u zatvoru

jedino bi mogao malo da odleži za spem foruma...

Banuj ga Bruse, miš ti se pozlatio.

krpi u zatvor da se donosi alal rana

Ovo sa Arkanom nije spem, ovo je nekropostovanje.

vukajlijaši su po rečima njihovih moderatora
SERONJE

klasičan vukajlijaški poster
http://i.imgur.com/vdbg6Cp.jpg

Mnogo vi pokušavate od mene da napravite kretena. Hvala vam lepo na tako kvalitetnom odnosu prema meni.