Prijava

Нисам дозвољавао девојкама да имају "другаре"(френдзоноване мастурбаторе), нити ћу.

брт јер поред радијатора имају ношу ил смеју до вц-а

HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHA

Ovako se kaže predigra na latinskom ? :)

брт јер поред радијатора имају ношу ил смеју до вц-а

Зависи како сам расположен тог дана.

Aj sad da zanemarim ove prozivke: naravno da je ok to da se ne svidjam ribi nego je pitanje zasto bi ribe htele frendzonu s likom koji nije gejpeder i zeli da je jebe. I nisam u frendzoni izbegavam to uvek nisi ispratio prvi post verovatno

svako ko uopšte smara tim izlizanim pričama o tome kako ribe frendzounuju lika koji im se sviđa je pičkopaćenik lol naravno da joj se ne sviđaš kad si jadan

udžbenički

da ponovim

svako ko uopšte smara tim izlizanim pričama o tome kako ribe frendzounuju lika koji im se sviđa je pičkopaćenik lol naravno da joj se ne sviđaš kad si jadan

i mračiš tim sranje patetičnim spikama ko neka pičkica

http://media.giphy.com/media/12FQbDEkYgmYWQ/giphy.gif

најаче је кад ти свежа пунолетница шаље обнажене дојке па те онда френдзонује то је најаче

Ahhahaha Lestat imao sam devojku što je imala 5 frendzonaša ali sam dozvolio to, smatrao sam da su bezopasni i pičkice

a neko ko se hvali spikama da je krajišnik od 100 kila i tripuje tarzaniju je pičkopaćenik

хахахаха, што би прост свет рекао плус један

Vidra neko te frendzonirao što si punačka pa lečiš komplekse ovim laičkim postovima Oc Oila? Mene si banovala što sam tvoju drugaricu nazvao kurcopacenicom a mene kad nazivaju pickopacenikom to ti je ok? Lepo je znati

a neko ko se hvali spikama da je krajišnik od 100 kila i tripuje tarzaniju je pičkopaćenik

koliko je glupo ovo, od kad je za pohvalu biti krajišnik i imati 100 kila? koja tarzanija? glupost

lol, hiljadu puta :D
pa, razlika između vas dvoje je što ona nije kurcopaćenica, a iz svakog tvog posta izbija toliki očaj da imam osjećaj da provodiš sate čitajući erotske priče na internetu da ti ortaci ne bi skontali da si nevin. + postovi koje pišeš ovdje. saberi se, jebote, pa misliš da žene ne mogu da nanjuše očaj? ništa ne odbija kao to. bolje ti je da se malo družiš sa ženama i naučiš nešto, a ne da blejiš na random sajtu i kukaš što te niko neće.

Ahhahaha Lestat imao sam devojku što je imala 5 frendzonaša ali sam dozvolio to, smatrao sam da su bezopasni i pičkice

Истина, такви ретко скупе муда да нешто покушају, ал' опет ме нервира то лицемерје. Има ту и још ствари ал' нећу да филозофирам.

debela si, nisi kompetentna pozz

иначе, неконтам какве су то девојке које дозвољавају себи такве брутално посесивне и болесно љубоморне ликове са ритопек менталитетом који за њу одлучују око таквих ствари, забрањују и мешају се у сваки сегмент живота. евентуално нека мучена средњошколка из пољопривредне и сиротиња из рипња која је од живота видела 2 дана екскурзије у будимпешти

uostalom nemam šta da pričam sa modovima koji su ostali modovi i posle revolucije. Dokazali ste koliki ste ljudi. Može sad jedan trajni zbog klevete ili smaranja, dokaži svoju internet moćnost

haha, maestro, upravo to. nazivanjem žena na random sajtovima debelim će te dovesti upravo gdje si htio :))

сиротиња из рипња

Izvini, prvi i jedini Ferarri u koji sam seo u životu, e vlasnik mu je iz Ripnja.

иначе, неконтам какве су то девојке које дозвољавају себи такве брутално посесивне и болесно љубоморне ликове са ритопек менталитетом који за њу одлучују око таквих ствари, забрањују и мешају се у сваки сегмент живота. евентуално нека мучена средњошколка из средње пољопривредне и сиротиња из рипња која је од живота видела 2 дана екскурзије у будимпешти

nisam takav ali voleo bih da jesam, oni su ljudi, a mi dobri uvjek loše prodjemo. moja bivša se udala za lika što je tuče i ne da joj da izlazi iz kuće

moja bivša se udala za lika što je tuče i ne da joj da izlazi iz kuće

Pa kad si je pripremio na najgore ...