Prijava

Sto nisi za to kukala na izjadam temi, meni da se sjebe yt zaplakao bih ... :'-(

I dozivao baku... :'-(((((((((

ladno ostanu ako si povezan?!

Vidro, čudi me da to ne znaš. Ja, npr. imam nalog na Hromu. Čak i kada reinstaliram Windows na računaru, instaliram Hrom i ulogujem se, automatski mi vrati sve settingse kako su bili prije. Eto, nova lekcija gotova, sad bidi dobra, idi na jućub i slušaj Bananaramu

šta će mi yt, kad iam torent. sve skidam. S-V-E.

Skidaš sve?
L O L
O
L

Tako ptt net... :)))))

Winamp nisam uključio godinama.

Jel bi primio neko Maestra na prenoćište, Bg i okolina?

немојте људи, дошо је 95. и никако да се врати кући, окупираће вам вековно огњиште

obeležavamo 20 godina od traktorijade (oluje) pa se prisećamo starih dobrih vremena kad ste nas vi srbijanci primali na konak, a vaše žene naše kurčeve hnjo hnjo hnjo

ne ozb
udomite me
dobar sam i pitom

Dobar sam a i PITON

Ne vjerujte Maestru!

hahaha dobar skech,celtic,piton umesto pitom ahahahhaah a pitonima se ne veruje hahahahaha

debeli pacov ako neko može da ga dozove na sajt vukajlija ja bih imao jedno/više pitanja za njega u zavisnosti od odgovora na prvo pitanje

pitonima se ne veruje

Pa da, dolazi na traktorijadu da šeta pitona, bolest!!!!

Има неко линк за оне гиф монтаже ђовакове?

Što zatrše onu grupu za kupoprodaju? Treba mi hitno vga-hdmi adapter ili kabl, ali da hdmi bude ženski, a vga muški. Oću da povežem lap top sa tv-om. Tražio u winwinu, na limundu, kupindu, kp... Nigde nema, pa ako neko ima gajtanče viška, kupio bih.

Meni treba neko ko zna ISEE racunanje finansija? poz

Hvala, ciklone, ali meni treba kontra... da hdmi bude žensko. :)

брт, ако користиш иптв, само ишчупај хдми кабл из оне кутијице и тутни га у лаптоп. ако не користиш онда јбг.