Prijava

Loooooooool opaaaaaaa jebi seljane

Kapiram da je samo šabac veća selndra.

http://i.imgur.com/Nxt0fPb.png

иза сваког успешног профила стоји бохорова слика.
а иза сваког неуспешног стоји аиван.
ко је аиван?
нико не зна.
шта хоће?
ништа. такав је аиван.

A ja aivaan
Mislio sam da me voliš
I da sam ti preko potreban

Kolko je tacno ovo za valjevo i sabac au

Zar nije Loznica najveća?

Zapalio sam semenke u rerni, znači jebena dimna zavesa u stanu. Ima li neki trik kako da izbijem onaj zagoreli smrad iz stana?

Ćilmo koji si kurac palio semenke u rerni.

Operi zavese i razmuti 2 čepa lenora u litar vode i prebriši stan ceo

Operi zavese i razmuti 2 čepa lenora u litar vode i prebriši stan ceo

Ili da se iseliš iz gajbe.

Pa kad kupis jebene semenke koje su polupecene i nisu slane, znaci ostave ih zive da budu teže i stede so.

Zato ih ja uvek posolim i ubacim u rernu na 10min. Budu jebacki pečene i slane..al sad sam se zajebo. Ugljenisale se i svaka stvar u stanu mi se usmrdela na dim.

брт што штедиш на јебеним семенкама? купи нормалне и решена ствар... први пут чујем да неко стави јебене семенке у рерну да допече

Pa normalne sam i kupio, takve su sve. Ja volim da budu onako dobro pečene, a sad su sve bele ko da su žive.

Ej Boh, sad videh tvoj post. Pa slicno mi palo na pamet, uzeo serpu u stavio na ringlu, dolio vode i sipao lenor, nesto za brisanje stakla, onu tecnost iz ambipur osvezivaca za kola, mer, i neku radzu od dunje al ima ekstrat oseti se.

Al onda mi dosla zena i rekla da joj ne smeta dim nego miris hemikalija u stanu jbg..a trudna je, pa sam morao da iskljucim to. I sad i dalje smrdi.

Tilmaro prejebačke semenke imaš u Rodi na Bulevaru kod niš ekspeesa, neka crna kesica sa crvenim slovima gde piše SEMENKE, znam da sam se davio u njima svojevremeno.