Prijava

Pravnik si majmune pomogni čoveku

haha Coa evo npr gost u hostelu ti uzme pare i ode, još ne plati račun al njegova lična karta ostane na recepciji

A ja sam više mislio na situaciju koja bi se desila na ulici, bilo bi interesantno za čuti :)

Ne znam, kapiram da je teško za dokazivanje, ali svakako treba prijaviti policiji pa kako reše, ne košta jbg. Mada sumnjam, još će mu vratiti dokument da se ne cima da vadi nov.

ne košta jbg.

Košta pravniče, do određene svote ne pokreću sami prijavu i sve, nego fizičko lice o svom trošku mogu pokrenuti prijavu i sve. Osim ako je lice uhvaćeno na delu. Sama prijava ne košta ali neće se cimati ako je maznuo 5 hiljada recimo.

Budući da je ovo srbija, prvo se treba zapitati da li je hostel legalan ili je po principu izdajem sobe tako što nađem neke mučenike preko neta, i zaradim koji dinar jebiga.

Pa košta, ali i ja kad sam gubio telefon nisam rekao "ma govno je to staro, ne vredi ni 5k, samo sam emotivno vezan za njega", nego sam prijavio da vredi 120, pa neka proveravaju tržišnu cenu a za to ih baš boli kurac.

On opet sa pasošem može da izadje iz zemlje. Tako da ne verujem da se zadržao u Srbiji.

Kako teško za dokazivanje ako se prijavio u hostel i boravio je tu neko vreme? Valjda imaju kamere na kojima se vidi i to uzimanje para. Samo što nisam siguran da će se murija cimati zbog 100, 200, 500 evra.

Uostalom, možda mu je digao telefon/laptop sa recepcije i zapalio, onda ne košta, i normalno da vredi prijaviti, jer će naći lako ako hoće da se iscimaju. Ako su pare onda teže malo jbg. Jedino možda ako nije platio smeštaj.

Pa niko ne zna kakav je vid krađe i sad pričamo o dokazivanju jebi ga...

Kako se bre nece cimati sta pricate to

Samo ako je preko 9999rsd

Znači situacija je ovakva:
Devojka radi na recepciji hostela. Prekjuče nestane 8k od pazara, juče 100e njenih ličnih iz torbe koja je bila ispod recepcije, komšija našao u liftu zgrade novčanik lepo ostavljen, samo pare uzete. Postoje kamere po hostelu oko 0.3MP otprilike, ona za sad ovde ne može da ih pregleda a gazde su već mesec i po u Latinskoj Americi, sad su u Meksiku jebenom i kao nemaju dobar net da pregledaju kamere. Kao gledali snimak od prekjuče i niko nije prilazio recepciji, ja mislim da nisu ni gledali nego im je svejedno za te pare od pazara jer će to njoj da odbiju od plate. Govna obična. E sad, danas je skontala da su neki Makedonci koji su bili u sobi odmah pored recepcije otišli, ostavili 10k duga i lične karte. Ove gazde neće da joj kažu kako da nakači monitor i pregleda kamere dok joj ne istekne smena da ne bi trošila vreme dok radi jebem ih usta, tako da će od 7 da uzme da pregledava to. Al jbg dok vidi pa ode do policije, ovi cigani su već juče mogli da izađu iz zemlje...

Pa ako je pametna otići će što pre da prijavi, nema šta ona ni da se jebe sa pregledanjem, reći će tamo da postoje kamere pa neka policija pregleda posle. I da, bez problema može da dobije to, iako su strani državljani, samo ako se na snimku vidi dovoljno dobro.

Brate, neka ode što pre, te kamere što imaju verovatno brišu snimak posle par dana, ako ga uopšte i čuvaju. Lagano može da dobije to, retardi su verovatno u brzini zaboravili da su ostavili lične karte na recepciji

Ne verujem da su zaboravili, verovatno su lične pod nekim ključem. Nego su izgleda dovoljno veliki degeni da će zbog sume manje od 300 evra da vade nove u Makedoniji. Ili su možda lažne lične, ali kapiram da to ne košta baš 10 evra, pa opet ne vidim veliku dobit.

Pseto, kod mene se desile dve pljačke u dva dana, oba puta upao lik s nožekanjom, pa se nisu nešto pretrgli panduri, jer radnice nisu povređene i hotel osiguran, a to se još vodi kao oružana pljačka valjda.

Ići će sad, al sve mislim da slaba vajda od toga.

A ove gazde čekam da se vrate da ljubazno popričam s njima.

Dvojica ih bilo a samo jedna lična ostala, sad mi reče.

Pa jedna licna se ostavlja za sobu, sta je problem. Izvadice novu makedoniji za 20e a uzeli su 100+90+65=255 znaci 235 su u plusu, sta

Mislio sam da se sada desilo pa bi imalo efekta nagazili bi ih na granici, ovako su vrv vec u makedoniji i kurcina. Znam ljude koji tako cesto putuju negde xd

Stec tog lika ce kurac naci, takve samo cekaju da padnu na delu pa im prisiju sve slicno sto se desilo ali ovo im je zicer imaju ime i prezime i znaju da ce lik biti na granici

treba drugar da donese drugaru dron iz amerike, pa će da baci kutiju i stavi ga u ručni prtljag, dimenzijama i izgledom može da prođe ko kamera na skeneru

kolko ozbiljno proveravaju ručni prtljag, jel smaraju za tehničku robu mnogo, da ne odrape carinu, soma dolara košta ovo jebiga
https://cdn0.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/7171647/Mavic_Pro_2.0.jpg