Prijava

Boleo bi ih kurac ako je jedna i van kutije.

sva ta govna imaš na kupujemprodajem po skoro američkim cenama

ja sam za onaj dron na prošloj strani pitao jer bi ušteda bila preko dvesta evra u odnosu na domaće prodavce

Evo ovi su neki prvaci u matematici i te gluposti, deluju kao dobri momci al ko bi ih zvao u neko divljanje po gradu realno. Xd

http://cdn.tf.rs/2016/01/21/Ucenici-matematicke-gimnazije-Olimpijada-u-Kazahstanu06.jpg

ocu u inostranstvu da uzmem onu xiaomi akcionu kameru, ne znam kolko je pouzdano ovde preko sajtova uzimati

ovaj u prugastom džemperu sa megakragnom deluje kao da bi mogao u jednom momentu da potapa splavove :D

krompir, na kupujemprodajem pogledaš ocene prodavca prvo, ili naručiš preko nekog kineskog sajta direktno, nema razloga za strah

ok, i taj kineski sajt mi zvuči ok, znam da ste ga ti i ekipa pominjali ranije negde. nego reci mi kako ide placanje? recimo imam karticu u erste, samo ukucam tamo podatke na sajtu kad naručim i on naplati ili ide neki drugi sistem?

tako ide, uglavnom napraviš pejpal usput, al sve ti objasni sajt dok naručuješ, napravljeno je to da uzme pare i od najneukijih za internetovanje

ti i ekipa

Hahahaha

Da li djavo zna da je djavo?

A ljudi neshvataju da nije bilo tih sto su voleli matematiku,fiziku i hemiju dan danas bi uzivali da cistimo ulice od konjskih gowana.A o IMT 539 i Yugu 55 kao nasem nacionalnom simbolu bi samo mogli da sanjamo.Ko napamet buba knjigu od 1500 strana o rimskom pravu je normalan a onaj sto cita knjigu od 200 strana o ugljovodonicima i neprovodi ni malkac vreme u ucenju ko ovaj od malopre on je nenormalan.

Ma sve ok neka prave oni te zajebancije, oni guraju civilizaciju napred sve je to ok druze samo se udalji od nas normalnih, druzite se medjusobno sa foricima tipa

Koliko radio astronoma je potrebno da zamene sijelicu?
Nijedan. Ne zanimaju ih toliko kratki talasi.

Pisao je davno negde sominbg(gde nestade brt :'( ) kako funkcionise mozak "prirodnjaka" i ceo taj fazon sto te zanima, pa eto ako nekoga ne mrzi da nadje

"Thilmo
Pa obično su čudaci i nisu dobri za druzenje. Ne vode racuna o oblacenju, o fizickom izgledu i to.

Vucibatine asocijalne."

Sta oces ovim da kazes?Jel oces mozda da kazes da onaj sto mora da kupuje na buvljaku i kod kineza i onaj ko nepravi plocice na stomaku je asocialan?Pa nemogu ni svi da budu manekeni izvini me nema svako kintu da daje 15k din za odecu prilikom jedne kupovine i da kupuje zdravu hranu umesto da jede kajganu.Jebem mamu burzujcino tata ti ima lovu pa sada moze tu da seres kako neko nevodi racuna o oblacenju i izgledu.

Nigde nisam spomenuo da se jeftino oblače. Nego da su ostali na nivou oblačenja level treći osnovne, takve su im frizure i forice.

U suštini, toliko su jednobrazni da im se život svodi na te gluposti kao nauke neke i to. Što dalje od mene sotone asocijalne!

kako itjevac zove milfaču sa malim grudima?

-motherboard

ahahahahaahajajajahahahha

čega ciga ima najviše na konpu?

-ROM memorije

ahahahahhahahahaha

jedan stari vic:
Šta radi ciga na konpu?

-kopa po recycle bin-u

Hahah pa umrijeću

Kakav to mislis stil oblacenja?Pa ja brate da ti kazem farmerice samo kada izlazim uvece u grad i idem u skolu inace vecinom sve oblacim trenerice, leti za prilike skola i grad nosim 3/4 farmerice a ovako obicno sorc u svakodnevnici.Pa nisu ni svi asocijalni ima medju njima i onih sto vole da vode gradske price,vole da gledaju fudbal a ono i ja imam devojku koja zna da radi javascript,c++,c# pa opet ume da prica o normalnim temama samnom.

znaš kako, ima toga po svetu svuda, čuo sam od dosta ljudi moguće je sve to znaš kako