Prijava

samobanovacu se trulezu

Je li josx ima mehanika u metalostrugarskoj

Šta se jebeno dešava sa sajta?
Šta vam rasni radi, pa ima bolja leđa nego Vučić 'ljeb te jeb'o. Da bilo ko drugi radi ovakve stvari kao on, bio bi banovan, al' on i odabrane dobija.
Kontam radi priliva daunovaca koji su tu na sajtu zbog njega

Aj nek me jos neko nazove daunovcem ma ima da opletem po njemu makar trajni dobio.

Ti si progresivni daunovac. Nemoj da te pogađa ovo što pišu, sve je ovo šala.

Ti bi riho sad hteo da te izvredjam, al suzdrzacu se ovaj put.

Znam da nećeš. Nisi ti baš toliko glup.

Zašto ne mogu da napravim reakciju
Dodam link i tekst i kada kliknem da doda ono mi rifrešuje pejdž i kaže morate dodati URL do GIFa

Pa moras da stavis URL
LOGICNO

Zajebah se, do mene greška

Скини имгур екстензију за браузер који користиш, онда кад кликнеш десним кликом на слику или гиф имаш рихост имиџ, кад тај линк прекопираш радиће ти.

Ma zajebalo me nisam vidio gore ono uputstvo gdje piše da mora biti .gif
a meni kopiralo neki lijevi link

Mudro reklamiras reakciju.

Zašto mordoratori ne zaštite sadrćaj sajta koji je plagiran na stranici kucamo na vrata zaboravljenih asova, u pitanju je moj tekst Tjeri Anri, zašto ste kukavice? ako je njihov admin sa Vukajlije budite principijelni, i natjerajte ga da skine ono ruglo, prekucao na ćirilicu i izbacio ijekavicu

Скини имгур екстензију за браузер који користиш, онда кад кликнеш десним кликом на слику или гиф имаш рихост имиџ, кад тај линк прекопираш радиће ти.

Колико видим, тема се зове "Питање аутор - Одговор модератор" тако да не видим зашто му ти одговараш, хуехуехуе

Јер сам добар човек.

Je l' može da se obriše definicija sa mog starog i banovanog duplog naloga da bih je napisao na ovom originalnom?

http://vukajlija.com/ruznoca-i-siromastvo/595032

BLZ, ako možeš sam da je obrišeš, onda može.