Prijava

Ma istina je sigurno, gled'o sam i video zapis, samo me mrzi sad da tražim, ali ima...

Svi znamo da su ovi drugi govna a da li cemo shvatiti da smo i mi sami govna? : )

Mi nismo govna, ONI su govna. I tačka! :)

To je taj duh : )

Primitivci iz cijele BH i vascijelog Sand]aka su naselili 6otih i 70tih taj nazovi grad i tako je i nastao New primitives kao sarkazam na tu pojavu.
http://www.youtube.com/watch?v=HEmIZocWrjc
A kad kažem da nije grad nije jer kad se popneš iznad njega skoro zgrada da i ne vidiš samo kućare i kućice, to nije grad nego kasaba.
Da bi konačno devedestih primitivci potpuno prevladali u tom kvazi gradu.
A ćevapi su najbolji u Zenici i sarajevski su samo preneti otud samo je raja manje upoznata s tom činjenicom jer su slabije putovali tamo.

Kad čujem Sarajevo odma' pomislim na Kusturicu,komuniste i ljude koji ostavljaju komentare na jutjubu tipa *eeej dobrih ljudi ima svuda,hajde da se volimo,prestanimo da se svadjamo!'.

http://www4.slikomat.com/10/0213/gmc-16643-.jpg
ZE grafit /ako urniše temu brišite post/
Jebala ih i olimpijada i šatro duh njihov, Zeničani filtere na Željezari nisu nikad imali zbog tog divnog grada.

ДОбро, де, укапирали смо да је Зеница убер-трве-квлт и да јебе. :)

Мени се кења од самог појма Сарајево. Без увреде децо војних лица који сте рођени тамо. То као фазони, моја раја, моја раја курац мој, поклали се на кеца. Посерем се на Сарајево и на Ханку Палдум, и на "добра стара времена". РАКОВИЦА ЈЕБЕ!

Živnula mi tema.Juhu...

И осети се нека тензија. Ја сам спавао код рођака у Которцу, то је пар километара од Лукавице

Gdje u Kotorcu?

Е, па, сад ме много питаш. Не знам да се оријентишем, само сам једном ишао тамо, и то су ме одвезли колима. Релативно је близу неко гробље. Типа можда 500 метара.

Мени се кења од самог појма Сарајево. Без увреде децо војних лица који сте рођени тамо. То као фазони, моја раја, моја раја курац мој, поклали се на кеца. Посерем се на Сарајево и на Ханку Палдум, и на "добра стара времена". РАКОВИЦА ЈЕБЕ!

potpis još da si ubacio nešto od svog analnog repertoara, otišla bi mi na profil.
Hanka nije šibicarka, ona je iz Foče.

ДОбро, де, укапирали смо да је Зеница убер-трве-квлт и да јебе. :)

normalno :))) sve nam pokrali i ćevape i sleng i fore i pare...

Е кад сам ја био на Жељо- Сарајево...

Pa ti si bio negdje prekoputa moga rođaka i jedno 500 metara od moje kuće...
EDIT:

normalno :))) sve nam pokrali i ćevape i sleng i fore i pare...

Molim?!Pa vi ste željezara, zatvor i tri kuće.Jednom bio, ko da nisam...

Ja sam ogluveo na levo uvo u Sarajevu...a i još ponešto mi se izdešavalo tamo. Mislim da nikada u životu neću da odem više u Sarajevo, povraća mi se kad mu samo čujem ime.

Izvini za iskrenost...

Еј, можете ви да сањате да су босански ћевапи најбољи, али Лесковац је Лесковац.

Iskreni ste i to poštujem.Ali ne možete očekivati da se muslimani oduševe kad neko iz Srbije dođe i počne da se kurči po Sarajevu.Npr. moj rođak kad je došao umislio je da je neki kurac i ono kao slika se sa 3 prsta usred baščaršije u 7 satu ujutru.Zajebite sa pričama o ratu i sranjima i ljudi će vas prihvatiti...
EDIT Kad jednom pojedeš ćevape u Želji, nikad više u životu nećeš okusiti boljeg ćevapa...

Ma jebem ti rat... Najgluplje traćenje vremena, snage i zdravlja(mentalnog i fizičkog) koje postoji na svetu.

Kad se setim toga, sećam ga se na neki način kao što se valjda izlečeni narkomani sećaju vremena kada su se drogirali...

Iskreni ste i to poštujem.Ali ne možete očekivati da se muslimani oduševe kad neko iz Srbije dođe i počne da se kurči po Sarajevu.Npr. moj rođak kad je došao umislio je da je neki kurac i ono kao slika se sa 3 prsta usred baščaršije u 7 satu ujutru.Žajebite sa pričama o ratu i sranjima i ljudi će vas prihvatiti...

Ја сам супротно искуство имао. Таксиста Србин ми наплатио вожњу од Лукавице до Башчаршије 6-7 марака скупље него таксиста муслиман од Башчаршије до Которца, дакле за дужи пут, плус узбрдо. А обојица су знали да сам ја Србин који је допутовао из Београда. Е, сад, можда је то само случајност, али је факат муслиман испао више фер него ''наш'' Србин. :)

Што се тиче тог курчења, наравно да има много Срба који се курче и онда попију батине, па испадне како их неко мрзи. Као они који оду у Хрватску на море, па машу српском заставом, показују три прста и помињу усташе и неко их пребије, па после кажу да Хрвати бију све Србе који дођу на море. Бију Србенде. Искрено, и треба да их бију.