Prijava

А шта кажете на то да су албанци овде староседеоци и да је све њихово?
Ако буде трећи балкански рат ко ће да са ким у савез
Ја мислим да ће албанци и турци заједно а Македонци,Грци и Ми. Бугарска ће сигурно у рат али питање је на чију ће страну,можда покушају да окупирају Македонију.Хрвати ће сигурно да нам га набију првом приликом ал то ће да их опамети за сва времена.

Haha, ovo ko da se dele ekipe za mali fudbal. :D

На балкану се заоштравају односи који прете да ескалирају у општи рат
због појединаца који себи дају за право да мењају вековну историју и проглашавају друге за злотворе и фашисте,да увећавају бројке пострадалих о да траже освету као и да полажу право на туђу жемљу.
Свако има проблем са сваким данас и то чисто тако из досаде и доколице.као суседи су нам криви што ми лоше живимо,што немамо посао.........такав нам рат прети

I kao biće rata? Odo da oštrim Rambo nož...

И купи нинџа одело :)
ја га ценим да хоће како је кренуло
био сам по форумима и сајтовима с вестима (бугарска,македонија,грчка,хрватска,код драгог нам ефендије муамера зукурлића) и сви нешто кењају, свако на своју страну,код турака нисам био,не знам да се снађем ал сам читао шта им други пишу и на које им провокације одговарају. и само се један закључак намеће
неће бити добро

BOLJE RAT NEGO PAKT, BOLJE ROBINJA NEGO GROB!

Ја мислим да неће бити никаквог рата, него да ћемо напротив да живимо у благостању, блејимо на ливадама, циркамо вино, водимо љубав са прелепим дјевама и дркамо гитаре. А онда ће да се врати Шешељ, јеби га.

Ja sada živim u Luksemburgu i ne mislim da se više vraćam u Srbiju.

Dakle, rata u Srbiji neće biti...

И без њега све се криви на рђаву страну...

Jel neko raspoložen za partiju rata?

ја га ценим да хоће како је кренуло
био сам по форумима и сајтовима с вестима (бугарска,македонија,грчка,хрватска,код драгог нам ефендије муамера зукурлића) и сви нешто кењају, свако на своју страну,код турака нисам био,не знам да се снађем ал сам читао шта им други пишу и на које им провокације одговарају. и само се један закључак намеће
неће бити добро

A tako. Ako je vjerovati jutjubu i grupama na FB rat piči odavno. Ja na nekim forumina čitao da je Đekson živ.

Кизо,то по јутјубу је чиста спрдачина,гледо сам мало озбиљније медијске куће и читао мало квалитетније анализе,нисам клиња од 15 година па да се трипујем.

Ali neće biti rata.

и ја се надам и волео бих да га не буде.

Onda nemaj brige.

"Balkan je prokleta svetinja, zapad je sveto prokletstvo"

Balkan je naziv regije. Ništa više svet od nekog drugog dijela svijeta.

Nije istina kizo
ja ga nebih menjao nizasta na svetu
sto sam ovde doziveo za svoje 22 godnine mislim da nigde nebih mogao da dozivim.

А шта кажете на то да су албанци овде староседеоци и да је све њихово?

Јел' то на ону фору што су Шиптари саградили током 2010. око 5 илирских храмова из 6. века п.н.е. ?

E to nisam cuo al je Milos Obilic siptar i Nemanjici su siptari a Srbi su posle dosli i sve poharali :D
Dok sam ziv samo jednu zelju imam
da Srbija bude do Skadra na Bojani kako je red.