Prijava

http://www.youtube.com/watch?v=GZIZvvM_JQI
Gledajte i sad za mnom svi u Dunav ili već svako svoju lokalnu reku. Utopimo se i prepustimo Balkan miru i veselju. Čovek je napravio elaborat.

Užasna politika, katastrofalno školstvo, loš kućni odgoj ... i onda dobijemo ovo što imamo, i pitaj Boga šta će još biti s nama (Srbima, ne po zasluzi već po kolektivnom identitetu).

Kod Srba postoji kolektivni identitet samo u prvim mesecima vremena kad neko krene da nas kolje. Tad smo složni, čim vidimo da baš nećemo biti poklani krene kud koji mili moji što ne isključuje i međusobno klanje.

Ja bih rekao, da na žalost, kod nas postoji kolektivni identitet samo kada su krsne slave. Kada se krka i mrka.

Hehehe edi a i to dok alkohol ne uzme maha pa kad se razmašu političke teme...ojha!
Mene inače najviše šokira prekrajanje istorije poslednjeg rata na Balkanu.
Pa ljudi moji to kao da je bilo pre 300 godina pa se ne zna šta je i kako bilo.

Сваки народ има своју верзију историје, свако би сваког хтео да отера. Балкан. Кућа на друму.

Četiri reči - srpska posla.

Oh, yes...one more thing:

Dokle god neko ko je očigledno Srbin i očigledno barata srpskim jezikom i ćirilicom postavlja ovaj svojevrsni jutjub manifesto beatifikacije Adolfa Hitlera...da ne nastavljam, zvučaće kliše:

http://www.youtube.com/watch?v=f91X-KNozlY&feature=player_embedded#at=195

Slazem se ja sa vecinom ovog i sve to lepo zvuci sem onog dela o Jevrejima i ostalim nacionalnostima koje je smatrao nizom rasom i zeleo da unisti, da ne pominjemo to sto su mu Austrija, Nemacka i Ceho-Slovacka bile premale teritorije vec je hteo celu Evropu za svoju arijevsku rasu.
Ekonomiju je delimicno Hitler preporodio tako sto je oteo sve najbogatijima (Jevrejima) i dao svojim Nemcima, a tu je jos i zanimljiva pretpostavka mog profesora da je veliki udeo u tome imala Nemacka marljivost i istrajnost u radu kao naroda.

Po meni - preporod ekonomije nije kada otmeš od najbogatijih i daš siromašnima, pogotovo kada pri tome praviš tzv. psihološki genocid.
Preporod ekonomije je da nikom ništa ne uzmeš a da svi siromašni postanu bogatiji.

Сад погледао овај видео о Хитлеру.
Запали су ми за око они олимпијски кругови. Мислим да их је још пре Хитлера патентирао Пјер де Кубертен.

E mater im nabijam na tri kurca štrokava! Zdravstveno osiguranje za sve Švabe. A gasna komora za sve Jevreje?

Zdravstveno osiguranje za sve Švabe. A gasna komora za sve Jevreje?

Сурово. Али, јебага, зна се ко у Немачком рајху мора да има приоритет.

Pa onda bih nekako i kontao Švabe koje se pale na to sve, ali svaki put me naši idioti iznerviraju.

A ovo je vrhunac: "Napisao je zakon o zaštiti životinja". GENIJALNO!

А шта кажете на то да су албанци овде староседеоци и да је све њихово?
Ако буде трећи балкански рат ко ће да са ким у савез
Ја мислим да ће албанци и турци заједно а Македонци,Грци и Ми. Бугарска ће сигурно у рат али питање је на чију ће страну,можда покушају да окупирају Македонију.Хрвати ће сигурно да нам га набију првом приликом ал то ће да их опамети за сва времена.

Kakav rat? Kakvi Grci?

Zaboravio si Rumune i Madjare, ako se prvom prilikom medjusobno ne pokolju Rumuni ce biti sa nama, a Madjari sa Hrvatima.

Шта какви Грци
Огромна је Мржња Грка према Албанцима и Македнцима
Цео балкан мрзи шиптаре само их хрвати и турци подржавају.
Бугари опет траже припајање Македоније Бугарској
Бугари мењају став,Србе мрзе само Бугараши (националисти) који чине свега 1,5%
ја осећам да ће бити крваво

Хазе 100% исправан
Румуни нас никад нису зајебали не само да нас нису зајебал него су нас и Х пута подржали а ми ништа не радимо по питању ближе сарадње.
Правда за Румуне!!!