Prijava

Мислим да прилично познат филм, али не сећам се назива, глумаца.... Америма треба оправдање за напад на неку земљу и унајмљују неког познатог режисера да сними сцену са девојчицом и мачком на згаришту, да изгледа као прави снимак и да буде патетично, да дирне гледаоце. Допуна: Обрисао сам реченицу где описујем крај, можда неко буде хтео да погледа.

преко ког сајта да гледам Јури Бојку 2 и 3? преко филмовизије неће

Тај, Дилане. Хвала.

To je taj. Hvala Vidro.
PS. Jel nasao neko koji je film sto Torazulu spominje, svidela mi se radnja.

Неки тип узео да пише књигу пошто мора да покупи лову и врати дуг. Ваљда је писац, шта већ. Унајми ту неку рибицу да хвата белешке, али се заљубљује, па плус је ту бивша, па ти Кубанци којима је дужан кинту... давно сам гледао, не сећам се...

e sad nije običan film nego dokumentarac o dečku koga je otac slao da čuva ovce te je ćiveo u samoći a dečko stalno krivio sebe za svoju zlu sudbinu. to je prvi deo priče, dok u drugom prikazuju njega u poodrasloj dobi, tada uspešnog već čoveka i oca sa više kuća u švajcarskoj valjda. film se vrteo oko božića na rtsu i voleo bih da ga pogledam. hvala na ozbiljnim odgovorima

pomoć pogledati gore

Britanski, možda čak i australijski ili novozelandski film, jebiga, ne sećam se tačno.
Dva ortaka u ranim četrdesetim, jedan je neki sitan krimos i pglu, drugi je čini mi se neki službenik, skroz nebitan lik na planeti, i velika kukavica, takođe pglu.
sećam se dela u filmu u kom ovaj kukavica se usrao i oduzet od straha ne može da pomogne ortaku dok ga neki gansteri prebijaju, pa zamišlja tirkizni balon kao zaštitu oko svog prijatelja kog leše ovamo lol. naravno, samo u njegovoj glavi se nalazi taj balon kog zamišlja celog života kad se nađe u nekakvom problemu, to je njegova sigurnost i izolacija fazon.
mračnjak komedija je u pitanju iz sredine '90tih ili početka 2000tih sa mislim polutragičnim krajem, film je skroz deni bojl fazon, ali nije on ipak, izguglao sam sve u vezi njega i ništa.

zna li neko koji je ovo
uglavno, lik nema roditelje , i tu upoynaje nekog matorog samca, on mu pomaze, uci ga o zivotu, uci ga da plse pred jedan sastanak sa ribom, i bla bla.
secam se scene kako je taj matori jednom video bajs u izlogu, ukrao neki veliki limun, i tim limunom razbio izlog i ukrao bajs

dva lika se voze i zajebavaju preko radio stanice, zajebavaju nekog kamiondžiju navuku ga u motel on ih juri da ih ubije, zna neko?

Jaoooooo sećam se filma do jaja je bolesan ček

Imas jos 2 dela od tog filma, od kojih 3. sad izasao 2014. Drugi nije los, ali je po meni prvi bolje odradjen.

aaa neki italijanski o nekim ciganima koji zive u kartonskom naselju zna neko....