Prijava

e 'vako
film počinje (BAR ONO ŠTO SAM JA VIDJELA) tako što tip sjedi na klupi u nekom parku i priča sa nekim matorim. poslije se ispostavi da je taj mlađi pisac i ovaj matori mu traži autogram i sve i pita ga da l bi mu dao pare kad bi mu ovaj ispričao neku predobru priču, a on je napisao. ovaj ga samo pogleda i krene da odlazi
i onda mu matori kaže "a ako ti ispričam priču o dječaku koji je ukrao tuđu knjigu i obogatio se", na šta se ovaj mlađi okreće i sjeda na klupu
e tu počinje priča neka, oni u francuskoj, on vojnik, ona prepička, nešto, uzmu se, dobiju dijete, dijete umre (to se sve izdešava u 5 min)
tad sam morala da odem
zna l neko koji je film i valja li čemu?

Д њордс
http://www.imdb.com/title/tt1840417/

ЕДИТ: Ваља. Одличан је филм. И музика и глума и дешавање. Поготово Џереми, засенио бредли купера.

У брате, опасан филм. ОПАСАН!

hahahahahaha, u jebote, ovo je bilo brzo!
da, bredli kuper, nisam mogla da se sjetim kako se zove frajer :)
hvala :)

Све ти је јасно кад се ћале толико примио да је керу дао име по главној улози. Рори јебени.

Neki prepametni lik pije neke tablete, pa se na kratko seća svega i zna sve (tako nešto), poznat je film, no sam ja malo zabagovo.

Hvala.

Neki španski ja mislim da je znači neki lik na početku radi kao neko u mudo u nekoj robnoj kući (mislim da je čak šef smjene tako nešto) onda ima scena jebe neku baš vrh pičku onda kao nešto se pogura sa ovim likom koji je kao isto htio da bude šef smjene a taj je neki matori retos i kao zakači se ovaj matori na neki čiviluk i umre nemam pojma.

E sad ja ne znam je li to isti ovaj film o kom pričam al mislim da se poslije toga oženi sa nekom očajnom pičkom koja radi u toj kao robnoj kući (imam neki trip da su to 2 razl filma al možda griješim) i tu i nju jebe isto i poslije nemam pojma šta se dešava, samo znam da ima neku tripčinu da mu se pričinjava ovaj lik koji je umro i zadnja scena ova gaborka kao nešto mu maše ona postala neka slavna ličnost nemam pojma.

(mrtav sam ozb takav je film i komedija je)

nemoj da krledevetšestuješ brtTtTtTtT

prelistaj opus Bigasa Lune, verovatno je tamo

Evo pregledah ga nije nijedan od ovih što nađoh... nznm možda i nije španski nego neki latinoamerički al sam poprilično siguran da je radnja u Barseloni iako ne znam na osnovu čega sam došao do tog zaključka al ono...

nemam pojma, ovaj mi je najbliži toj priči http://www.imdb.com/title/tt0100602/?ref_=ttpl_pl_tt ali to je Majkl Kejn...

Ljudi gledala sam film na spanskom znaci davno bese ali radnja ide nekako ovoka:
Naime, decko je skurcan skroz u zivotu u svakom segmentu istog,
te ustade jednog dana, i sve nekako krenulo kako treba lep dan, sunce sija, cvetaju bandere i te neke stvari...
On osvaja nagradne karte i ide na utakmicu fudbala, i njegov tim dobija, zatim upoznaje tu devojku takoreci svog zivota, i sve super zurka se nastavlja porodica napreduje, izlazi sa devojkom uvece, vodi je na neki krov poljube se, sve u svemu savrsen dan nakon mnogo skurcanih godina,
vrati se kuci prokomentarise nesto u stilu da od ovoga ne moze biti bolje i da bi sve sledece samo moglo da usere tu situaciju, izvadi pistolj i prosvira sebi mozak...
Ako iko zna trazim vec dve godine film...