Prijava

men je vazno sam da je devojka lepa....za kosu me zabole

da celave su kuul....mislim da ce to biti hit ovog leta

http://www.geocities.com/area51/4289/JANIS2.JPG

kada sam bila mala kovrdže su mi bile cool jer mi je tata rekao da imam kosu kao janis joplin :))))
da.. još uvek volim janis, ali su mi kovrdže dosadile xD

definitivno devojke sa kovrdzama izgledaju zanosno...ako bih birao izmedju kovrdza i ravne kose,pobedjuju kovrdzaste

ako bih birao izmedju kovrdzave i one sa ravnom kosom pobedjuje ona sa vecim sisama

ili sa lepsom buljom _^..^_

da....znaci zaljucak je svejedno ti je da l si kovrdzava il prava vazno je kolke su ti sise i bulja

Slepak je slepak tako da : Šta on zna!
Vidiš da su kovrdže bolje!!!!! :D

pa nekome lepse stoje kovrdze nekome prava tako da....

Uglavnom svaka devojka kada navije loknice izgleda lepše, zato što lokne ističu lice. Ali ravna kosa izgleda elegantnije. :P (moram da budem malo pristrasna, obzirom da je moja sasvim ravna:)) Uostalom, bitno je da je kosa negovana i lepa, bez obzira na ostalo.

Mene nije bitno kakva je frizura đevojki, dok god je duga do guzica. I takođe mi je bitno kod đevojke da me ne vara puno, može malo, nije problem. E, i da mene više daje no drugim njenim bačjeima.

kakvi ste vi šovinisti.. c, c, c.

Nismo, mi smo šEvAnisti.

Zavisi kako kojoj stoji, meni su se uglavnom više sviđale cure s ravnom kosom, ali ima ih prilijepih i sa kovrdžama. Ako su tu i ostali atributi, pitanje kovrdža postaje nebitno.

Ja ja ja! Mada, volim i one sa pravom, potpuno isto. A i sa talasastom, ko i ove prve dve. Moguce je da nisam bas najbolji bas za ovu temu. Ipak bi trebao da se opredelim. Nema veze...