Prijava

ЈБТ УРОШ! Од кад те нисам видео...

Смањио сам мало, и посветио се модераторској каријери, кад ја тамо а оно међутим појавише се дрогераши!

Фукара бре! Не можеш да модеришеш у миру...

uh...koliko dima....good people...

za buxsne kad vam fale samo se meni obratite...ja toga imam stalno i ne dozvoljavam da mi nestane,cim je pri kraju uzmem nove...dodjes na bezanijsku kosu,poneses sok,rizle i pljuge i zavarimo dzok

e da i primetio sam da su ovde uglavnom duvaci sa bezanijske kose...bk je jamajka,nigde toliko duvaca nema

e da i primetio sam da su ovde uglavnom duvaci sa bezanijske kose...bk je jamajka,nigde toliko duvaca nema

A blok 45?

Ja zivim na Burmi, ima i tu da se lazemo :D

Олланик одакле си са Бежаније? Четврта? Друга?

Zarolam hed, stavim kraj, zbacim granu, vutru malo više volim no što volim đanu! <3

Necro, koji deo Burme?

Olanik, ne zovu Burmu mala Kolumbija za džabe... :)

JA DUVAM !
U TRUBU !

JA УБИЈАМ БУКСНЕ! БУКСНЕТИНАМА НЕМА КРАЈА МУРИЈА НАМ ЛИЖЕ ЈАЈА ЛОЛОЛО

bk je jamajka,nigde toliko duvaca nema

BK RAJ NA ZEMLJI

Управо сам спржио једну. Сад може продукција! Ако неко од модова гледа, нек' промени назив у ''Дувачки оркестар'', ако није проблем. Ако не гледа, исцимаћу се један дан до теме за питања. Сад ме мрзи нешто. Букс, брате, шта радиш? ололлоло Дај да оживимо тему!

Ja mislim da sam za života (10 godina staža) ispušio nešto manje od kilo granja. Vi?

buxnomaniak

Ja mislim da sam za života (10 godina staža) ispušio nešto manje od kilo granja. Vi?

12 година стажа, више од кило сигурно.

Dank, koje si god? ja 83.

82. тебрекс.