Prijava

А што баскет?Мислим да је кошарка оно што си навео у првом посту а баскет је оно што се фура 1 на 1 , 2 на 2 и 3 на 3 на бетону.....

Ма то је то, знаш на шта мислим. :)

A u kakvom je stanju onaj koš kod vas u parku da dođe Grobar da vas dere malo?

Ја га поломио јбг.. Залетео се да закуцам и као ај' се окешам и шљас, пуче.. Можда су ставили други, веруј ми да не знам.. Кад сам љаксе.

A ja bi mu zalepio šamarčinu jer samo baca trojke- niti igra odbranu valjano

Ја би га шутнуо ногом у главу.. Обично се залетим да га шутнем у стомак да га исцимам.. Једном кад промаши готово. ПРЕСИНГ И само ПРЕСИНГ!!! Ми кад смо против Звезде играли, категорија 16 година, не знам који су ти.. Лавови против Звезде било 114-77 за Звезду, сећам се као јуче да је било.. Један лик носио је седмицу, дао је 19 тројки заредом.. Нема трика да промаши..

ljudi ne znam što imate problem sa tim trojka likovima... ljudi igraju onako kako znaju...

a ja mrzim kad mi neko kaže ''mrzi me da igram odbranu''...

И да, ја сам решен да се на лето бацим под неке вежбе за одраз, јер имам неописиву жељу да јебено закуцам, макар једном у животу. А имам солидан одраз, и могу да повучем обруч (или сам бар могао прошлог лета), али имам много лошу технику скока, и скачем много више у даљ него што би требало, не знам сву снагу са усмерим у висину.

Пеки, верујем да знаш фору за одраз? Кад подигнеш једно колено пре него што скочиш? Ако не знаш кад дођем гајби објаснићу ти, сад излазим са посла..

имам неописиву жељу да јебено закуцам, макар једном у животу.

Koliko si visok?

Koliko si visok?

180, кажи га 182,3 са патикама.

Пеки, верујем да знаш фору за одраз? Кад подигнеш једно колено пре него што скочиш? Ако не знаш кад дођем гајби објаснићу ти, сад излазим са посла..

Ма гледао сам свашта по нету, гледао сам и неког црњу мајке му га како показује све то, али џабе мајку му, он је црња, и од рођења може да га куца са бацања.

180, кажи га 182,3 са патикама.

E pa, moras da vezbas dosta ako hoces da zakucas. :)
Zajebano je to.

E pa, moras da vezbas dosta ako hoces da zakucas. :)
Zajebano je to.

Није много, веруј ми, фали ми можда 10 цм одраза, а вежбом можеш без проблема да набијеш и до 25 цм.

Шта да ти кажем , ја сам исте висине и једном замало да закуцам :)) тад и никад више , сад са овом масом тешко да обруч могу да пипнем , био сам доста лакши тада јебига.
Мораш да ојачаш листове и скочни зглоб , то је цела философија , и наравно техника .....

Visok sam 188, i ne mogu da zakucam. Kad sam bio osnovac od 182,3cm, mogao sam, ali ne iz igre. Pre sam mogao, sada ne. Jebemliga, ne forsiram odraz više.

Мораш да ојачаш листове и скочни зглоб , то је цела философија , и наравно техника .....

Ma stanes na stepenicu i samo cupkas :D

Ja više ne mogu da zakucam. Visok sam ali imam sada i težinu ali i 30 godina.
Kucao sam do pre par godina ali sam ima ispod 80 kg.
Prošlo celo leto sam igrao basket ali nema ništa od kucanja više. Prošlo.

E stigoh sa šljake.. Slušaj Peki, fora je da prilikom skoka (ja ti objašnjavam ako se odražavaš levom nogom) podigneš desnu nogu što više možeš. Da ti koleno bude najviša tačka desne noge u skoku. Ako kapiraš šta hoću da kažem. To ti automatski daje 4-5 cm odraza više, samo dok naučiš kako pravilno to da radiš. Za odraz ima i trening tipa staviš na noge neki teret i skakućeš na stepenicama. Skočiš prvo na jednu, pa na drugu, pa na treću, pa onda nazad na drugu, pa na prvu. Znači skok na prvu pa se vratiš, skok na drugu pa se vratiš, skok na treću pa se vratiš i onda obrnuto. Mnogo nejasno ovo pišem, jer je zajebano da se objasni ovako..

Ма јок, разумем све, а још се и одражавам левом. :)

Помоћиће ово, видећемо.

У суштини , рад, рад и само рад на телу ..........

Najbolja vežba ako mene neko pita je to sa teretom na nogama. Prikačiš dva tega i svaki dan po pola sata skakućeš sa njima, posle mesec dana nećeš smeti da skočiš da ne bi odleteo na mesec..

За листове само екстензија на прсте , без тегова и остале пичке материне , листу за одраз не требају велике тежине и напор ,довољна је сама тежина тела и максимална екстензија.Значи станеш и издижеш се на прсте , колико год можеш , и кад почне да боли немој да стајеш , терај даље , да кад баталиш мораш да одавезно ходаш да би ублажио бол.
Мени је граница око бола око 60 издизања .....