Prijava

da znam, al glupo je da igramo tako brzo...
bolje svaki vikend po 2 kola, i da se igra Home and Away sistem u kupu
i da se u ligi igra isto tako ali puta 2...
kapiraš da igraš sa svakim 4 puta u toku sezone...
za razliku od pravih liga gde se igra po 2 puta...
pa pobednik lige i kupa tj superkup...
ako bude 10 timova, znači svako igra 9*4=38 utakmica ko prava liga pa po 2 meseca po jedna liga da traje tako nekako uklopimo...

Jbt sta napravismo od igre u kojoj krugići šutiraju lopticu.. hahaha

Kompaund

http://i53.tinypic.com/2qd4jh2.jpg

Napravili smo grb, iako nije potrebno :P

Sad smo nešto pričali, pa ne bi bilo loše da napravimo stranicu HBSV, da ne trolujemo ovde forum... Takav sajt može da se napravi besplatno, pa možemo tamo da objavljujemo tabele i raspored utakmica. Ja to mogu da odradim za jedan dan, vrlo je jednostavno. Ortak je radio nešto slično tome, pa pogledajte
http://caffeforum.webs.com/

Ah , onda to ne bi bio HBSV vise ...

JA JEBEM! KOMPAUND JEBE! IMPLICIRA DA SAM JA U KOMPAUNDU!!!1

ovo za sajt nije loša ideja

Da , ali onda se gubi svaka draz . Savez nekog sajta koji funkcionise van tog sajta ako me razumete . Bedak ...

Ja se slažem sa Bioshockerom. Bilo bi glupo da na drugom sajtu pravimo ligu Vukajlije...

Ако ми верујете ја сам из досаде једног дана и направио сајт ХБСВ-а :))))))) али онда сам помислио ово што је рекао Биошокер ...и рекох , ммааааа нема зашта , довољна је вукајлија и избришем све :))

Himna HBSV je recimo nešto ovako. Nisam želeo da komplikujem frazama i glupostima, želim da svakoga strefi u srž da se ''pozitivno ratuži'' i da mu bude drago što pika ovaj tuki virtualni.

Evo narode, ovako nešto, nadam se da će vam se svideti:

Seti se kako je počelo sve to,
pred krevet zezancija,
sve bilo je ništa, sada je sveto,
heksbol religija.

Mnogo zvižduka i penala kasnije,
linije terena su malo jasnije,
lagčuga cepa i net nam je sranje,
ali taj gol popravi duševno stanje.

Piva il' kole, ma ko šta vole,
kreirati sobu, igrati s' drugom,
sitnica životna.

Svaka sitnica života znači,
od dobrog pasa postaješ jači,
a ne od transfera.

I ko zna šta nas čeka za četvrt veka,
na kojem terenu ćemo igrati,
hoće li biti trava meka,
ko će koga tada driblati?
Hoćemo li i tad nubove gaziti,
Ili u fotelji uz derbi se kidati?
Ko zna..

Seti se kako je počelo sve to,
pred krevet zezancija,
sve bilo je ništa, sada je sveto,
heksbol religija.

Muzika spremna, sve sam uradio već, jako lepo zvuči, ono sentimentalno.. :)

А ово што рече Мадафака ,мноооооого је то бре , 2 месеца једна лига , да се отели човек док се заврши.Ја сам за то да играмо регуларно кући и у гостима , и да играмо по могућству сваког дана , што је и реално.Да играмо , а не да чекамо 1 дан у недељи и то због 2 утакмице , то ми је мало смор.... не знам како хоћете.

Ne znam ljudi, kako hoćete... Prvobitna zamisao je bila da napravimo forum Hax Ball Srbija, jer je onaj jadno odrađen i niko ga ne posećuje. Onda smo mislili da objavljujemo tabelu i raspored utakmica za ovu Premier ligu, jer ne bi se mi tamo registrovali i tamo funkcionisali, nego je lakše voditi tabelu, raspored, rezultate... tamo nego ovde.

Добра Чавезе , добра....
Зашто не би могли лепо да водимо статистику и овде?
Па нисам ја Дотер па да не умем да саберем неколико бројки и ставим тимове где им је место по ранку ;))
Важно је само да се сви резултати објаве овде лако чемо их после систематизовати.

Bilo bi dobro da svakoj utakmici prisustvuje i jedan posmatrač, koji će da beleži strelce, asistencije, rezultat, itd...

Како који тим одигра,нек оставе поруку лакију на пвту,и он то стави у табелу,ништа посебно

Опа , експанзија!
Мислим да ни један форум који би се итворио из чиста мира не би имао много корисника са стране.Вечина форума има своје хексбол теме и то им је довољно.Реално , ми смо најорганизованији од свих и требали би да имамо своје име уписано на званичном хексбол сајту као представници Србије...........иако смо заправо само неколико тема на форуму једног сајта који у основи нема везе са овом игром :))

То за посматрача је добра идеја.
Не мора мени на пвт , само овде на теми нек објаве , тачан резултат и то је то.

Pa dobro, ja mogu da ga napravim HaxBall Serbia sajt i na njemu forum. Stavim par vas odavde da budete moderatori. Onaj je stvarno jadan a u Srbiji ima baš dosta haxfudbalera.