Prijava

Не би било лоше да се омогући стављање анкете у нове теме

Ja mislim da je Kimberli iz Rendžera onako poprilično dobra pička.

A đe ja da nađem kavurmu u ovo doba noći?

Ако вам се свиђа, кажите зашто вам се не свиђа, и обрнуто. Нема потребе за овим.

Едит: Знам, зајебо сам се. :)

пеки мисим да људи не капирају о чему се ради... ја ич... каке анкете сад? ове емм-ове анкете јебу :)

To ima svaki mogući sajt i forum osim ovog. Za.

Ако вам се свиђа, кажите зашто вам се не свиђа, и обрнуто. Нема потребе за овим.

Meni se ne sviđa jer nemam pojma o čemu ovaj lik priča, šta predlaže.
Izem ti predlog kad nije ni opisao šta predlaže..

Ако вам се свиђа, кажите зашто вам се не свиђа, и обрнуто. Нема потребе за овим.

Peki, za ovo bih ti dao zvezdanu da može. Jesi izvalio šta si napisao? :)

elem, ankete su go kurac. Ja kao profesionalac mogu da vam kažem da se u većini anketa postavljaju bolidna pitanja i ne pružaju dobre mogućnosti za odgovor. Tipa: Koji vam je omiljeni lik na Farmi?
1. Firči
2. Bojanić
3. Ona dobra pička
4. Neko drugi

Ma duvaj ga, niko mi nije omiljeni lik, povraća mi se od jebene farme itd. Drugo: Na ankete mnogi ljudi klikću preko kurca, čisto da nešto kliknu pa su rezultati nerealni. Tu ljudi daju mišljenje bez mišljenja i argumenata. Glupo.

Знате шта сам хтео да кажем. :)

Ja nisam skapirao kako je on mislio da se to uvede na defke?
Da kao ispod defke ima:
-sviđa mi se
-ne sviđa mi se
-sranje je
-plagijat
-glupa je
itd, ili kako?

Peki nemoj da menjaš post :)

Peki objasnijo sa postom. :)
Meni se ne sviđa predlog, nije potrebno ovom sajtu, u smislu da sajtu ne treba neka statistika da privuče narod. A i nerealne su ankete, ljudi klikću ko sumanuti, znam po sebi, uvek glasam za Bodirogu. :))

Ja nisam skapirao kako je on mislio da se to uvede na defke?
Da kao ispod defke ima:
-sviđa mi se
-ne sviđa mi se
-sranje je
-plagijat
-glupa je
itd, ili kako?

Мислио је само на форум. Нпр: Отворим ја тему да се гласа, ко навија за Доње Сушице, а ко за Суботинац, знамо ко има више навијача. У првом посту би постојао неки график, мерач, јебемлига. Тако је на другим форумима...

A to, ma jok, koji će nam to đavo, ovo je rečnik slenga, a ne Republički zavod za statistiku.
Ja sam protiv.

Ako bi to služilo za suštu zajebavanciju - onda podržavam. Bez ikakve zvanične forme. Recimo, ja bih pitao koliko se vas spavalo u bulju. Bez obzira na stvarno stanje stvari, dobio bih rezultat da se vas 100 odsto tako spavalo. I onda se sprdamo. lolo

мени се предлог свиђа а сад ћу вам рећи зашто ми се не свиђа :) срање брате постаће форум ко сваки други...

Прво, могу да наведем једно шес сајтова који немају анкете.
Друго, анкете су исто ко и популарнос - глупос.
Треће, и онако активно на форуму учествује 10 чланова који имају нешто смислено да кажу.

Ja sam za Ovaj predlog.
Mada nešto me i vuče protiv

Jer čemu će da služi ta anketa
šta? Biće tema ovako nešto
"ko je najjači član na Vukajliji"
-Džankee
-EN_dotter
-mylyca
-Žnji in Čeins (zaboravih njeno sadašnje ime)
-Moja baba
-ne znam
-SLEYER!!!

Ja bi ovo uveo ali samo da ktitori i moderatori imaju pravo da otvaraju ovakve teme.

I da Bilo bi dosta sukoba jer bi 102% Otvorili temu XboX360 vs PS3 vs PC.
Legendarna tema na svim forumima i na kojoj se najlakše zaradi ban.

Edit:
Anketa bi bila dobra za temu
"najgluplji Poster"

kake ankete kake picke materine sta koji kurac bre?!?!?!