Prijava

Krav maga je izraelska vestina, ja treniram civilnu verziju, gde ima i razoruzavanja, ali tek nakon polozenog prvog stepena. Odlicna je vestina za rl, a osnova je jaj-kick.
http://www.youtube.com/watch?v=7NccPr9xcOk
Ovo je bila demonstracija u delta sitiju pre par godina.

uuu do jajaj je ovo, ovo mi najvise lici na ulicno sibanje, gde su ovi u ns?

nego, kako oni treniraju? sigurno se na treninzima ne lupaju u jaja zapravo, niti vidim na koji bi nacin ovde radili sparinge posto je cisto makljanje?

Raze, koliko dugo treniraš ako mogu znati i kako idu sparinzi tu?
Je l' ima neko da je kasnije imao MMA meč? Baš ne znam kako bi se ovo koristilo obzirom da vidim da ima "jaj-kickova" i soccer kickova (šutitanje protivnika na zemlji za neupućene).

PS: Je l' ono na 00:32 bila odbrana od maunta ili šta?

EDIT: Njaa... sacam gleda baš, u CG niđe nema a volio bih otići da ako ništa pogledam neki trening...

Pokusao sam da linkujem sajt, ali sajt ne radi trenutno. Vidi na fejsu kmg serbia. Na treninzima se nosi koki, sparinzi se rade u parteru ili stojeci, uglavnom svi udarci ali sporije i slabije da ne bi doslo do povrede. Po meni je najjaci deo treninga kada se rade drilovi. Veoma je korisna, imao sam par prilika da iskoristim nauceno. Za lokacije nisam siguran, ali znam da ima vise od jedne

Evo jedne lokacije u ns-u, znam da ce biti otvorena jos jedna u centru u aerobik klubu workout.
KTB Victory (ul. Braće Dronjak 11-13,
Novo Naselje)
utorak od 18.15 do 19.15, četvrtak od
18.30 do 19.30 i subota od 18 do
19.30

. Po meni je najjaci deo treninga kada se rade drilovi.

e da, zato sam krenuo baš da kažem pezosu, da se ne frči od toga što ovi momci rade ovakvom brzinom i bacaju se prilično nasilno. To su sve uvježbani ljudi koji znaju kako se izvode tehnike.

Usput Raze, kol'ko vremenski treba da se uvježbaju ovi drilovi koje viđeh na klipu? Pošto vidim da se baš brzo vraćaju na noge i da soker kikove rade iz skoka.

Treniram vec 3 godine, pored ovoga isao sam na sparinge u mma klub car dusan, a trenutno idem na boks sparinge. Sparinzi su udaracki, dozvoljen je svaki udarac kog mozes da se setis.

A čekaj, poluge, gušenja i to? Je l' se puno razlikuju od onih sa BJJa ili su na isti fazon?

http://www.youtube.com/watch?v=mE4Wurak2qU

ovo je snimano u pezosu na tvrdjavi, mene su licno zvali da pitaju za dozvolu, pustio sam ih

kolko je ovo sve primenjivo u ril lajfu? ovo mi deluje kao da ovaj koji dobija batine na snimku se baca i krece tacno kako treba da bi sve ispalo ovako, slicno kao i aikido kad gledam...ako znate na sta mislim i sta ocu da kazem

raye, kako mislis sparing se radi sa svim udarcima koji ti padnu na pamet, pa kakva makljanja ispadnu iz toga onda na sparingu?

Aikido ti je dobar za samoodbranu ali trebaju godine i godine da postane primjenjiv u rij lajfu, kako ti to kažeš.

Znam lika koji je trenirao par godina ali većina stvari koju koristi kada radi MMA su zapravo iz bjj-a i kik boksa... zapravo kad malo bolje razmislim ne sjećam se da je išta iz aikida primjenio otkad ga znam.

Poluge su iste kao u bjj, sparinzi se rade sa svim udarcima, ali dosta slabije i sporije, dok se ne nauce dovoljno dobro da ne bi bilo povreda. Ovo sto si okacio je fejk, gledaj klipove koji u naslovu imaju kmg ili ikmf, to su jedina dva priznata saveza. Ima mnogo senseija u pokusaju, koji zele da se obogate na krav magi. Pazle imas u Tivtu jedan klub za koji ja znam

pa ovi treniraju u tom viktoriju, sto drzi taj boba koji je pre bio pomocni trener kod mise baculova...sto sam spominjao malo pre

Petar Pan Pezo$
Pa ja sam slusao i kad je novinar pitao kro kapa o tuci na ulici, on rekao za sebe da je medju 30ak najjacih ljudi na svetu, ukljucujuci i ostale ljude iz vrha mma i k1 i da nema sta bilo koji covek kolko god bio jak da trazi protiv njega u ulicnoj tuci.

Sta ima od vorilackih klubova po novom sadu a da valjaju, da se pezos malo aktivira

Crocap ja proslost MMA. Ali veoma zanimljiv lik i svetska zvezda. Mislim da se nova zvezda zove Stipe Miočić.
Ima klubova koliko ti duša ište. Preporučujem Atletski Klub Vojvodina ili http://arkfruskagora.org.rs/. Disciplina trčanje sa preponama. Tu im baš fali talenata, a i ne valja u strit fajtu da se sapleteš. I ne zaboravi. Ne moraš da budeš brži od napadača. Treba da budeš brži od ortaka koji su sa tobom.

he he he

pa to je i pricao dok je bio u svom prajmu

Larry Underwood
Ja neću da počnem sa MMA zato što neću da se takmičim, a znajući sebe povuklo bi me da ipak izađem na borbu, ne treba mi polomljen nos.

Nego, je l' neko ispratio ono što sam postavio, kako je Silva verovatno završio karijeru?

Napiši sledeći put i da je spojler. Pošto ja skinem UFC borbe, pa ih pogledam kada skupim vremena. Recimo da ću do te borbe stići 6. januara 2014 godine.
Znaš li ti da sam ja puko lovu (par iljada) u Meridijanu na meč između Pauka i Stephan Bonnar-a. Bila kvlota 7. I on pukne u sledećem meču. Nisam pratio, pa sam propustio da se kladim. Zemljo robijo!

Пазл
Evo sad nešto uzeh da guglam pezose da ako nađem kojeg borca iz NS da ima svoju dvoranu ali mi ovo prvo zapade za oko:

https://www.facebook.com/pages/Free-Fighters-Gym-FFG-Mixed-Martial-Arts-MMA-Gym-Novi-Sad-Serbia/322371261134959

Trener se zove Velimir. Magistar ratarstva. Još malo pa doktor. Ne samo normalan, nego i pametan lik. Trenira čak i rekreativce. I to one debele. Mene!
Imaš me na slici iz februara 2013 i oktobra 2012 godine.
Pauza je dok decea ne krenu u školu. Onda je prvi trening u sali Jovine gimnazije NS. Utorak i četvrtak od 19.30 do 22.00. I nedelja od 10.00 do 12.30. Nadam se da sam pomogao.

Uši su sigurno od padova, znam jednog koji je izigravao nešto na MMA sa tim rvačkim zahvatima i ovaj lik kojeg je bacao imao je neke otekline na ušima da je meni bilo nezamislivo da uho može toliko da natekne. Ali kapiram da ima i zahvata koji treba da te oko glave uhvate.

Jok. Kada izvačiš glavu, ostaviš uši ko da su tuđe. Kad prođe trening, a ono fali uvo. To se zove posvećenost sportu. Gledaj to ovako: Uši, nos i zube možeš da izgubiš i u saobraćaju, pa opet ne razmišljaš o tome kada sedneš na motor.

koji su zajebaniji, rvaci ili dzudisti?

Rvanje je mnogo jaka stvar. Kada znaš. Ali ti treba gomila snage, spram telesne težine. Jer su to jebene akrobacije. Rekao bih da je sport malo ovisan o hemiji.

Eto pezose, ja bih ti sad opet preporučio ovu dvoranu što je sad dragišić rekao da zna čovjeka. Eto, ekipa je okej a imaš i Dragišića tamo dok se ne upoznaš sa ostalima.

Rvanje je mnogo jaka stvar. Kada znaš. Ali ti treba gomila snage, spram telesne težine. Jer su to jebene akrobacije. Rekao bih da je sport malo ovisan o hemiji.

E to. Razumijem sve istočnjačke borilačke vještine sa bacanjima jer funkcionišu tako da učine bacanje što lakšim a u rvanju ima situacija kada iz mjesta dižeš i prebacuješ preko glave lika tvoje težine i sve to dok te ovaj gura... Još kad se na to doda da su većina pavijani... ja iskreno ne bih išao na te treninge lololo

Pauza je dok decea ne krenu u školu. Onda je prvi trening u sali Jovine gimnazije NS. Utorak i četvrtak od 19.30 do 22.00. I nedelja od 10.00 do 12.30.

znaci sad je pauza, zimski je raspust