Prijava

Sad sam pogledao ceo snimak Pezose, ono nema veze sa krav magom

Napiši sledeći put i da je spojler. Pošto ja skinem UFC borbe, pa ih pogledam kada skupim vremena. Recimo da ću do te borbe stići 6. januara 2014 godine.

E jebga, ako ti nešto znači, nema mnogo da se vidi i tužno je. :(

Znaš li ti da sam ja puko lovu (par iljada) u Meridijanu na meč između Pauka i Stephan Bonnar-a. Bila kvlota 7. I on pukne u sledećem meču. Nisam pratio, pa sam propustio da se kladim. Zemljo robijo!

Tugo nesrećo.

Jedan od mojih omiljenih boraca, kako je delio kolena u glavu ccc.

Šta znam, verovatno mu je zatrebalo para. :D

OD LI ČNO
Hvala na info.

Solidna borba za sada, gledate li?

Прогледали су мало Ремију кроз прсте зато што му је последњи меч у каријери. Није лоша борба кад се узму у обзир њихове године.

Fino, meni su sve borbe bile kako treba, niko nije fušerio.

Мало више :)

Оно, Мирко је иша' више на ручну технику ка' вазда, а Реми је онако рутински гађа' лоу киковима итд...
Мада га је сатро Мирко у задњу рунду, ту нема приче, али опет, овоме је задњи меч, па их је болио курац :)

remi madjar hrvati pushite ga

Što ne odu u penziju, kru ih jebo, blamiraju se više.
Kardio nivo njihovih godina, frekvencija haos.

Mec je bio tesko sranje, i Aerts je iso u penziju pa je odradio mec kao da je za titulu. Ja sam i znao da ce da bude sranje, prvo jer su nih dvojica bas dobri, a drugo Mirko pred publikom u Zagrebu, i treve Bonjaski zadnji mec blah.

Odusevio me onaj bradonjica Kirija sto pobedio Brazilca! Kakvo srce i kakva izdrzljivost, ko Zambidis nekad.

Odusevio me onaj bradonjica Kirija sto pobedio Brazilca! Kakvo srce i kakva izdrzljivost, ko Zambidis nekad.

Одличан је био, чак сам и навијао за њега :)

I ja sam se nadao, ali nisam verovao da ce uspeti. :)A sudija je navijao za Brazilca i napravio mu nepotrebne povrede, ono je bilo gotovo za prekid posle prvog nokdauna, on ga dizao jos dvaput.