Prijava

I biće bjen, mogu vam reći.

skočimiš, daj nam čokoladnog svega što ima od sponzora

ima dobrih čokoladnih stvari, moram priznati. Znaju dobro da zamaskiraju ukus pa ne osjetiš mnogo onaj aspartam što ostane 10 minuta nakon konzumiranja kao kod nekih proizvođača

Njet Diaz protiv Konora MekGregora u velteru.

Rekao sam ja neki dan da će McGregor predstavljati Irsku i na Eurosongu kako je krenuo.

jel bi smeo da se cepas u ringu sa kristijanom g.?

Ja bi smeo, a ne neki profesionalac, najgore što može da se desi je da se onesvesti i padne na tebe.

Ne vidim kakva je Kristijan konkurencija u ringu. Ali uopšte. Njegovo je da te obori u prva 3 udarca, ako to ne uspije - borba je gotova.

Ne važe ti principi ulice u ringu.

ja bih smeo lolo
od kristijana bežiš 3 minuta po ringu i pobedio si
kada se setim samo njegove tehnike, pogotovo onih kikova....xd

jel se spremao nejt dijaz ili ide samo da se pobije nako?

Jak je kao bik sa tehnikom Patak Dače

jak da udari dva puta krušku u lunaparku

Kap od jednog dobrog udarca čoveka njegove konstitucije retko ko bi ostao na nogama. Drugo je da l zna ili ne

Jes, kad bi te udario da se ti ne braniš.

Ma naravno al kapiras poentu jbg

Jes, kad bi te udario da se ti ne braniš.

Има оно да се наизменично ударају двојица па ко први падне. Ту би био добар, ал мислим да је то исчезло почетком 20. века

lik je komedija....nozna tehnika slabija od ivice dacica smem da se kladim, sve mu je prejadno....bob sap je bio u hiljadu puta boljoj kondiciji kad je bio najjadnije spreman...
drugo sto je jak, al kapiram da ne bi imao sanse ni protiv bj pena malenoga, kamoli protiv nekog normalnijeg coveka...

a to sto mu nude 40 000e za mec u nekim halama gde dodje 150 ljudi da gleda?

hahaha kome nude 40 000?
e skocko aj cimaj kristijana za mma mec jbt :DD