Prijava

postoje problemi, nadam se da neko čita pitanja autor - terminator, koči i stagnira sve s vremena na vreme, tj. posle par koraka već.

Ovo je diskriminacija, kazan nas diskrimineiše jer nismo uplatili ktitore (bar mi koji nismo) :D

marya dee ma jesi li ti neka koja prodaje servere? Evo napravicu ja server za kanter pa ako ce bolje raditi sajt zbog njega, ostavicu komp citavu noc upaljen

meni sve šljaka odlično, osim percepcije...trenutno...ali svojom krivicom

postoje problemi, nadam se da neko čita pitanja autor - terminator, koči i stagnira sve s vremena na vreme, tj. posle par koraka već.

Мишљења сам да ако неко прочита онај твој предлог, да ће нам свима бити оно право добро. И птице ће да цвркућу, ал оно баш супер. И небо ће да буде ружичасто. Мени ће онај несретни комшија да опсује само једног Бога, пошто ће и он бити прааво добро расположен. И дјеца ће трчати по кварту. И смијаће се. Животу. Зато што је лијеп. Позивам модулаторе да прочитају маријин предлог. За боље сутра. За Вукајлију, за ћаћу каизена, за бољитак.
Ноћ је предивна, и звијезде се виде.....

Faco, videla sam pitanje, ali kako bih ti rekla, ne znam šta da ti kažem :)
Da sačekaš pa da ovi iskusniji modulatori vide šta s tim?
Meni se čini da bi, koliko god praktičnu primenu to moglo da ima, opet bila neka tema u kojoj bi se, iako mi to ne želeli, reklamirale definicije.

Faco kolko bogova ti imaš?

Da sačekaš pa da ovi iskusniji modulatori vide šta s tim?

Договорито!

Него, не мора бити за рекламирање. Довољно је да један модератор изрази своје мишљење тако што ће је обрисати из предлога за брисање, а оне за које одлучи да се шаљу на гробље остави их у листи. Чисто да не буде пусто на теми. Ево мени би била занимљива тема само због тога ако рецимо кафка предложи нешто своје за брисање. Баш би ми било занимљиво да видим шта то њему није било довољно добро. Узимам га чисто за примјер. А практична страна је већ речена...

ne prodajem servere, ni defke:) hvala svima, ali to je bio samo predlog.tek večeras i imala prvi post na forumu.ako pomogne, mašala, ako ne bože moj.p.s. porodično i obligaciono pravo nije moja struka:)

Faco kolko bogova ti imaš?

Једног море. Но комшија обично сује по три, четири. Кад ошине само једног, значи да је добро расположен.

Moja baba suje kalendar, tu nema omaške pokriveni svi sveci.

Ma ne skrećite mi sa tebe sunce li vam kalajisano!!!!!!!11

:D

Е баш ти је супер тема, добро нам је овде бити. Имаш пиву кад се вратим у БЛ.

Ako opsuješ gazdu više se nećeš prijavljivati.

Čuj kad se vratiš....Šalji odmah fedeksom...

MA KO PSUJE KAZANA DA SADA ODMAH SADA PRAVIM BELAJA!!!!!1

Ovo je popravljeno.