Prijava

Na ovoj temi mozemo da diskutujemo o tome kako bi bila napisana savrsena definicija,koje sve elemente treba da ima,da li obavezno treba biti plusoskupljacka,treba li postovati sva pravila odredjena za definiciju,da li je to definicja koja nikada nece imati nijedan negativni glas,da li je tako nesto moguce izvesti...
Mozete postovati linkove definicija za koje smatrate da su prosto savsene.
Sta mislite da li bi ovaj sajt opstao kada bi sve definicje bile savrsene?

Sve je zapravo podjednako dobro.
Dobre definicije su dobre zato što su dobre.
Loše definicije su dobre zato što su užasne.
Tako, iluzija savršenosti, biva eliminisana.

Još da mi verujete... XD

savrsena definicija je subjektivna stvar. jedino objektivno merilo je broj glasova, svidelo se to nama ili ne.
jebi ga, demokratija...
sa druge strane, potpuno podrzavam da neko kaze sta je po njemu savrsena definicija, i da linkuje. mene mrzi sad, posto pocinje drugo poluvreme, stavicu posle.

A,kakvo je merilo kad je moderator obrise,a bas se svidela tebi i jos nekim claovima(barem ih ima 10)?
Mozemo i tome diskutovati.

Slažem se sa Otakuom. Samo prosečnost me izluđuje, i ovde i inače u životu.

Mene ne izludjuje sama prosecnost.Izludjuje me teznja da se ostane prosecan,a da se ne pokusava da se napreduje.

Kakva konfučijanska rasprava o definicijama,bravo devojke. :)

da izvine ovo dete
jedna od mojih omiljenih. i zamisli te, i nasmeje te, i fino napisano.
recimo da je blisko savrsenoj. i ima samo 6 minusa, ali to je od hejtera.

hahah, Gvozdene. Znam da je ovo bilo ironično. :) Htedoh samo da kažem da mi nije bitno da li je definicija dobra ili loša, ako ostavi neki utisak. Nervira me jedino ako je osrednja, pa ne znam da li da dam + ili -, pa tad uglavnom iskuliram i preskočim je.

gitara pljeskavica
Ovo je po meni primer savrsene definicije. Steta sto se nije malo vise reklamirala:)

"Steta sto se nije malo vise reklamirala:)"

valjao sam se 5 minuta na podu :))))))

surovi,kad ti pogledam avatar stičem utisak da se još uvek valjaš po podu :)

Pocastvovana sam sto se moja tema nalazi u ovom forumu.:D

A? Ne razumem... Imam i ja dosta svojih tema na forumu. Neke su čak i stikovane, ali se ne osćam posebno.

opet vi o gitara pljeskavici, jesam li vam sto pta rekao da je to plagijat

Pa šta ako je plagijat?

Aj' sad da vidim ko će normalni postavit' ođe defku