Prijava

http://www4.slikomat.com/11/1227/tc4-forma-.jpg
Forma ideale- jeftino, funkcionalno, vizuelno dopadljivo. Brendirano, jebote.
Kurčina. 16 mm iverica, raspad sistema za dva dana, funkcionalno tako što u svaku fioku stane jedna sveska /ne veliki format/.
To je forma za mase, ako hoćeš svoju idealu napraviš svoj namještaj. Ali to će te koštati više. I neće, samo na prvi pogled to tako izgleda.

poenta je videti nesavršenstvo, spoznati ga, opipati ga, prihvatiti ga kao deo sebe i svoj karakter i tako sazreti.
onda ide korak-opstajati i trajati u takvom okruženju i naći sreću, menjati svoje ponašanje u skladu sa onim kako želimo da nam život izgleda, dozvoljavati sebi nesavršenosti, maksimalno raditi na talentima i adutima, učiniti svoj delić univerzuma najprihvatljivijim-od okruživanja sebe bojma koje nam prijaju do okruživanja sebe ljudima koji nam prijaju, izbegavati prazan hod, zatrpavanje problema, odlaganja.
i odjednom osećaj čistine u grudima, svežine i blaženstva. ima problema, ali se ipak osećaš zadovoljno. samoostvarenje, samoopredmećenje. individuacija.

Liblet Један ексер може да закуца све ове речи одједном и скрати целу причу. Живео Че Да.

sizife, bojim se da moje vijuge ne dosežu grane tvog sarkazma..

odbanujte vlasuljara!

Liblet Ако си витка сојка `тица, а ти `ајд на грану, а ако ниси, немој, ће пукне. Много ми се допада твој поглед, али захтева тектонско померење гузних мишића. Ми смо своја померили 5ог октобра и не пристајемо више ни на какве жртве. Не знам које си годиште, али неки се још сећају оне песмице Миње Суботе: Узми ексер и закуцај осмех на лице...

i ja sam 5.tog bila mi. i pamtim odlično:)

Каква агонија? Идеалан сам. Шта сад?

Букснетина™ Ништа, узми шибицу и запали се, па да пурњамо грање... Може ли Букснетина да не буде савршена? Агонија је када буксна гори и ти јој назиреш крај... е ту је агонија.

odbanujte vlasuljara!

+1
Ја га одбановао.

a šta znam
čips ne jedem, hamburgere ne jedem, časopise ne čitam, kad god pijem pivo meni je lijepo...
ne znam
ja volim svoj život, volim sebe.... iskreno sam sretna osoba, ne opterećujem se nesavršenostima jer mislim da ne postoje, nesavršenosti su tripovi koji su ljudi stvorili u svojim glavama
medijima se ne opterećujem, tv skoro da i ne gledam, čitam samo zabavnik, kad mi se jede nešto savršeno napravim si pileći paprikaš.... hahahahahahah
jebeš ga, možda je smiješno, al ne mislim da je ovo naš pakao, svako živi u onom svijetu u kojem hoće i svako je savršen i sretan onoliko koliko sam to želi da bude :DDDDD

Агонија је када буксна гори и ти јој назиреш крај...

Е овде се назире агонија. У праву си, иако си шизофреник.

Џими pre sat vremena
odbanujte vlasuljara!
+1
Ја га одбановао.

tako bre Djimi, majku mu!

Букснетина™ Буксно, Буксно... То што сам Шизофреник може само да значи да су моје шансе да будем у праву много веће него код просечног човека. У овом случају буксне и њеног краја сам стоструко у праву. А`е сад Чедољупци, сви руке горе...

Ha, moja mladalačka neinformisanosti: pakovanje čispa je do pola puno jer je ostatak kesice napunjen gasom (najčešće azot) koji održava čips svežim.
Ostali primeri su validni.

БЛАРНИСЛАВЕЕЕ!!111 <3

a šta znam
čips ne jedem, hamburgere ne jedem, časopise ne čitam, kad god pijem pivo meni je lijepo...
ne znam
ja volim svoj život, volim sebe.... iskreno sam sretna osoba, ne opterećujem se nesavršenostima jer mislim da ne postoje, nesavršenosti su tripovi koji su ljudi stvorili u svojim glavama

ТО БРЕ! Мени тако кева каже како ће ми бити тешко у животу као њој, јер она стално гледа препреке и скептична је страховито. Мене боли туки, гледам на све са светлије стране, кад ударим главом у зид, осуђујем себе, али не превише, таман толико да изађем из те ситуације и да не улазим више у њу.

Uh, koliko me nervira kada je neko savršen, pa to je agonija tipa najveća! Nešto mi užasno smeta kod takvih ljudi! Možda je i do mene problem, ali ipak, ne volim savršenstvo! Jedino za savršenim čizburgerom patim, pa to je isto bolesno... Volim mane, zbog njih smo različiti, one čine karakter. Mislim da bi ja postala šizofrenična da je sve oko mene savršeno.

PrvaDama Госпоџо/Госпоџице, Ваш коментар ме вређа на тако много нивоа... Очекујем једно дамско извињење!

Damsko izvinjenje ti dajem, nisam mislila! Ali to je istina, nažalost. Još sam Gospodžica :)