Prijava

ko mu je kriv sto ih gubi....vjerovatno bi mi sve otislo na zajebanciju....

Ај ово некако, што каже Милица Дхол, немаш појма откуд власнику паре и чему су намењене, ал био је пре пар година један цар што је вратио силне паре директ раифајзен банци које су неки лопови разбацали по граду. БАНЦИ ЈЕБОТЕ!!

Самхаин
4 'иљаде би ми дошле као леп улог. Окренуо бих то на рулету. Да набијем после, вратио би човеку његово, ако не, јбг.

xaxa kakav lik!!!

Banci!?

Njega treba ubiti...

Iskreno, u toj situaciji ne verujem, mada kada razmislim možda i bih...em mu je čista savest em nagrada može biti veća od pronađenog.

Pa ja sam našao telefon na ulici i vratio čoveku. Dva puta. Prvi put neka krntija koja nije ni za otpad, a drugi put neki mnooogo dobar Sony Ericsson. Nisam li zlatan? http://www.depresija.org/forum/style_emoticons/default/angel.gif

koji kurac da radim sa 4 iljade evra..da je 100 iljada bez razmišljanja bih zadržao..ovako bih vratio...ne vadi me....

ТО ЈЕ МНОГО БУКСНИ!!!

Ma kakvo vracanje,kupio bih zeni i svalerki po bundu,ostalo za mene...

StrajaKg
Iskreno, u toj situaciji ne verujem, mada kada razmislim možda i bih...em mu je čista savest em nagrada može biti veća od pronađenog.

Vlasnik kako sam procitao urucio mu 2.000 dinara. Mozda nije tacno, a mozda i jeste.

Moj drugar pre 10-ak godina našao novčanik sa dosta love, karticama i dokumentima. Nađe broj tog lika i pozove ga. Ovaj sav oduševljen, pozove ga da dođe u preduzeće (neki budža iz Blica) i pokloni mu olovku i upaljač. Otad sam se zarekao, šta god da nađem, vraćam kurčinu. Moje!

A sta kazete na onog lika iz Kragujevca koji je JEBENOJ RAJFAJZEN BANCI vratio 20 000 eur?

Pa taj lik je retard.

Ja sam kao Robin Hud. Posto ima tolike pare, on je bogat. Ja bih dao sirotinji (sebi).

Expo,

Zmia
ал био је пре пар година један цар што је вратио силне паре директ раифајзен банци које су неки лопови разбацали по граду. БАНЦИ ЈЕБОТЕ!!
pre 17 minuta

Banci!?

Njega treba ubiti...

a da zajebemo mi pričeo o vraćanju, zamislite obrnutu situaciju. Vi izgubite neku silnu lovu i neko to nađe i vrati vam. Kako biste častili tog čoveka? Jest da malo ko može da izgubi veliku lovu, al situacija je imaginarna.

Uzeo bih pare.I ne bi mi bilo žao.Ko ga jebe kad nosi 4000 jevreja sa sobom...
EDIT na predhodni post
Dakle dao bi pola.Bi kurac pola, jednu četvrtinu...

a da zajebemo mi pričeo o vraćanju, zamislite obrnutu situaciju. Vi izgubite neku silnu lovu i neko to nađe i vrati vam. Kako biste častili tog čoveka? Jest da malo ko može da izgubi veliku lovu, al situacija je imaginarna.

Meni je pre tri godine zena u prodavnici ribolovacke opreme(jednom u zivotu odem na ribolov, i eto) vratila glanc nov telefon od 350 EUR i castio sam je tri soma.

Castio bih je i vise, da sam imao kod sebe, ali mislim da je 10% najmanje sto treba dati postenim nalazacima.

Da ja izgubim 4000 evra i da mi neko vrati, dao bih mu sigurno 40 evra, minimum.

Slazem se sa Ekspo 10% je najmanje sto sledi nalazacu. Mada to niko ne praktikuje, zavisi sve od coveka kakav je u dusi, ako ima bar malo nesto u sebi postupice ko covek.