Prijava

Da, da... Kuću u Šilerovoj srušiše brže nego što poslaše šleper cigle u Kraljevo.
Mogli su bolnicu od nje napraviti. Ma ne mogu više, nerviram se...

Neverovatno kako neki ljudi sa lakocom gutaju DB mamce i koske. Ne da progutaju mamac, nego se i na suvom pracakaju. Silerova, ledeni metak, treci atentator, CIA, Ceda, Beba...ovom narodu teorije zavere izgleda usle u kolektivno nesvesno.

Jericho slažem se da je on trebao da bude inicijator, ali nije imao loptice.
Ima jedna pametna konstrukcija koja kaže ovako: Do katastrofa ne dovodi jedna greška, pa čak ni nekoliko njih ako su random razbacane. Do katastrofe dovede serija i dugački niz grešaka koje se ne popravljaju.
Aurorin primer je genijalan. Mogli su da naprave bolnicu, sirotište za decu bez roditelja, muzej, bilo šta... Čitao sam negde da je rušenje koštalo kao omanji stan.

@Edson
Srecom, nisam samo ja. Ali imam lose vesti za tebe, jbg.

I to brate kojom brzinom se to srušilo...Pa da si hitnu zvao i rekao im da se penzioner uguši antikilogramom suva hleba ne bi brže poslali radnike.

Uopste ne zelim da ulazim u polemiku, ako si stao iza takve tvrdnje, besmisleno je da te neko ubedjuje u suprotno. Krenuo si putem bez povratka :P

E sad si me ubijedio, ne mogu vjerovati u kakvoj zabludi sam živio, Šešelju, majku ti tvoju, šta uradi od mene! :P

Meni je fascinantno koliko ljudi s one strane Drine ucestvuje u ovim raspravama. Ne kazem da vas ne doticu ovdasnja sranja, ali niste dovoljno informisani da biste mogli komentarisati. Meni npr. nikad nije palo na pamet da komentarisem Dodika, jer ne poznajem dovoljno situaciju.

Naravno da učestvujemo, i tiče nas se to sve, svi bi mi htjeli da živimo u istoj deželi.
Informisani smo onoliko koliko i vi, svi štampani i tv mediji su nam dostupni kao i vama, s tim što mi posmatramo stvari sa distance, a to nekad daje tačniji pogled na sve.

Znao sam da ne treba da ucestvujem na ovoj temi, a ko zna kakve sam demistifikacije propustio necitanjem prvih 10-ak strana. Moracu izgleda da preplivam Drinu, da steknem bolji pregled situacije, vidim da ste redom bolje informisani od nas koji ovde zivimo.

E jebiga, ovo je sad postalo tipa:
- Nisi u pravu!
- Kako?
- Lako!
Informisani smo isto kao i vi, osim ako ti ideš sa Tadićom na pedikir svaki dan, onda izvini.

Neverovatno kako neki ljudi sa lakocom gutaju DB mamce i koske. Ne da progutaju mamac, nego se i na suvom pracakaju. Silerova, ledeni metak, treci atentator, CIA, Ceda, Beba...ovom narodu teorije zavere izgleda usle u kolektivno nesvesno.

Ma daj, ko još tvrdi da su ga ubili njegovi nosioci kovčega-Beba i Čeda?

Ali ovo povezivanje Koštunice sa atentatom je tek besmisleno- lika su non-stop proglašavali nesposobnim-sad odjednom ON naredio ubistvo- glupost nad glupostima!
Osim toga, Koštuni je u ono vreme bar, bio višestruko popularniji političar. Što bi neko ko može da ubije Đinđića na izborima kad god 'oće, ubijao ga i fizički i pravio mučenika od njega?
Priče kako je Šešelj naredio ubistvo isto su glupe -prvo se predao Hagu, a onda naredio Legiji i ekipi:Ubijte mi Đikija! A ovi odma' poleteli- isto glupost!
Uopšte ne vidim tu političku partiju koja je imala toliko moći da sama upravlja sa DB.
Sve će biti da ga je ubila mafija sa kojom je šurovao pa posle nije mogao da je se otarasi.

A sve ove priče o Koštunici i tzv. političkoj pozadini su ništa nego zauzimanje položaja pred novu predizbornu trku...
Fakat da neki neki (liberalno-demokratski) likovi na političkoj sceni nemaju nikakvu ideju nego li da obećavaju nebesko carstvo čim se našim " zapadnim prijateljima" učini još neki ustupak i za sve žive promašaje krive jednu jedinu po pravilu prežaljenu i poraženu političku ličnost.

1. Naravno da Kostunica nije nalogodavac. Niti je to Seselj. Oni su samo ohrabrili kriminalce da idu do kraja, a zatim im pruzali podrsku.

2. Kostunica vec onda nije bio popularniji od Djindjica, on je odmah nakon dolaska na vlast poceo da gubi na popularnosti, jer nije umeo da sakrije svoje pravo lice.

3. Niko nije kontrolisao DB, o tome se i radi - ostavili su ih bez kontrole jer je kostunjavom smradu tako odgovaralo.

4. Smesna je tvoja teorija da neko forsira ovu pricu pred izbore (koji nisu ni na vidiku), DSS je jedva presao cenzus na proslim izborima, na ovim ga sigurno nece ni preci. I pre svega, ovu pricu niko NE FORSIRA, vec se zapravo prica sve vreme ZATASKAVA.

5. Evo za tebe, i za sve ostale koji imaju problema sa dugorocnom memorijom - http://www.naslovi.net/2010-11-27/e-novine/tabloidi-u-sluzbi-mafije-na-vlasti/2148125

Мислио сам да је ова тема закључана..

Видех један пост...Чеда наручио Ђинђићево убиство? Јел ме зајебавате мало

Ostavio sam link, Djankomane, u poslednjem pasusu lepo pise:

Dejan Milenković Bagzi, srpskim organima gonjenja izručen je 2. februara 2005. godine. Odmah nakon ekstradicije — prema Milenkovićevom naknadnom svedočenju u svojstvu svedoka-saradnika - pred Specijalnim sudom, njegov novi advokat Nikola Gavrilović zajedno sa advokatom Ulemeka, Slobodanom Milivojevićem, sastavljaju Milenkovićevu izjavu u kojoj on za ubistvo premijera optužuje Vladimira Popovića i Čedomira Jovanovića...

Đinđić je jedini imao tu neku viziju!

Нема то везе са везом.

To je Tijanićeva taktika, čim nešto ne valja pljuni Čedu,on je narkoman,on podržava pedere,on je kriv za sve.

Djindjij je jedini mogao da otkrije pravi oblik KLJUCA!

I Čeda ima tu neku viziju po malo!
EDIT: Šešelj i Koštunica nemaju tu neku viziju!

Smesna je tvoja teorija da neko forsira ovu pricu pred izbore (koji nisu ni na vidiku), DSS je jedva presao cenzus na proslim izborima, na ovim ga sigurno nece ni preci. I pre svega, ovu pricu niko NE FORSIRA, vec se zapravo prica sve vreme ZATASKAVA.

Zataškava se, a onda, pred izbore, postane aktuelna.

Nisam je ni rekao kako neko pokušava da uništi Koštunija, štaviše, uz svu ovu priču mu je rejting porastao sa 3-4 na sigurno 7-8%- nema negatine reklame...
Naravno, od koga je Koštuni otkinuo tih 2-3% od ostalih desničara, zna se, to je takođe propaganda...da li bi iko od nas imao pojma o Koštunici, pokretu "Obraz",1389 i sl da nije B92-teško
Svakako je uz sve to LDP-DS mobilisao svoje biračko telo jer oni sem popušene priče o ulasku u EU i popušene priče kako je Koštunica za sve kriv i nemaju drugu priču-e, to je čista predizborna kampanja

imaju problema sa dugorocnom memorijom

Ma daj, ovakve nipodaštavačke izjave su karakteristične za napaljene LDP-ovce, znam da vi mislite da ste vi jedini urbano -prosvetljeni-kuleri, a svi ostali zatucana seljačka govna koja ništa ne znaju -neću ni da čitam boli me kurac

Sve i da je ovo motivisano kampanjom, da ne polemisemo dalje na tu temu, to apsolutno ne menja stvari, i svima bi bilo od koristi da se ovo istera do kraja. Kada bi u Srbiji SUDOVI radili svoj posao, ovo bi bila pravna drzava, i sve bi bilo drugacije, apsolutno sve!