Prijava

Onda spremi posluženje :)

Ima uvek, samo dođi :)

Dobio sam kumu! Fak jea! :D

I razbacio pola tone đubreta po njivi sam, ručno! Fak jea ope!

пола тоне је ништа брт мој ћале једном сам осамнес приколица

ih lukce da ti se nesto normalno desilo vredno pomena kolko bi se tek onda hvalio :D

To su oni što kucaju statuse:

"Čestitajte mi, na svijet je došao jedan mali anđeo, postao sam tetka. :D"

Sinoc mi je otac doso u sobu i legao pored mene. Bio je pijan. Vodili smo ljubav,a on je mislio da vodi ljubav sa mojom mamom. Odlican seks,jedva cekam da se opet napije.

Bravo za otac, svima bih poželeo takav otac

Tako Doberman čuva teritoriju.

Ima već neko vreme da sam cigarete sveo na jednu paklu dnevno.

Brate idi na onu da se izjadaš, ne duvanim 2 meseca znam kako ti je.

Ја сам их од пре 7 дана свео на испод 10 дневно тек тако, непланирано, једноставно не осећам неку претерану потребу више, планирам да до нове године баталим скроз, мада сам обећао да нећу да дочекам ново поскупљење сад 1.12. као пушач, ал'... можда ми дуне један дан само да кажем доста.

тешим себе да ми више пљуга није никакав ужитак, већ обавеза.

едит: ау боксеру, нисам имао појма. сад си ме мотивисао, кеве ми.

Moraću definitivno da batalim uskoro. Pa do skoro sam imao dvogodišnji kontinuitet od najmanje dve i po dnevno. A i razlog je što mi kondicija otišla u kurac da je to nenormalno. Plus to što kažeš, kao neka obaveza. Sad mi se desi dva sata da ne zapalim ako se udubim u nešto, a kad me dosada uhvati sat vremena samo jedna za drugom.

Drži jebalo te sunce. Džonovam me navukao ko mladog majmuna a ja mu dao link. Ništa nemoj da me pitaš.
http://kupinica-netp.blogspot.rs/2011/04/poglavlje-22-prestanak-pusenja-uz-pomoc.html

Coa bukmarkovao sam random krećeš od prvog poglavlja naravno