Prijava

Aha, to. Onda OK.

pseto drko s ćaletom

Kaksv sam bog sada ispo e
Tu neka deca oko nekog drveta jedu govna
Nesto da dovate
Reko lopta im zapala
Reko da pomognem
A oni oce ringlove ppkusavaju da ih dovate

I luka mocni jednom rukom op
Krene da trese drvo
Popadalo hiljade i hiljade ringlova
Deca u soku
Vicu vao koliko ih je
Hvala vam puno kazu

Luka Veliki Spasitelj
Ja odvratim ma nista deco
Deco
I odletim

Slusaj care,to sto si debeo ili ruzan,visok,nizak,beo,crn,to sto ne znas da kazes neko slovo i nesto slicno,ne treba ni u jednom trenutku da te sputava od toga da uspes..poznajem mnogo gojaznih muskaraca koji imaju devojke i sve..pogledaj danasnje devojke,slomljene su,svaki muskarac samo razmislja kako ce da ih izjebe i sutne..ti budi drugaciji,bas zato sto si drugaciji..pokazi devojkama da si dobar lik,da ti nije vazan samo sex,da ih neces izneveriti,veruj mi da bi svaka devojka pre izabrala nekog debeljucu koji ce da je voli vise od sebe i koji ce umeti da je ceni,nego nekog zgodnog frajera kojeg ce da pokazuje drugaricama nekoliko dana,nedelja i onda kada dobije sta je zeleo i on ce naci bolju,jer bar ja mislim,da od lepse,postoji lepsa,od zgodnije postoji zgodnija..nadam se da sam ti pomogao ;)

Šta su ringlovi koji krasni, dženarike kapiram? To je definitivno voćka sa najviše imena u nas.

http://www.njuskalo.hr/image-w920x690/sve-ostalo/sljiva-ringlov-bijela-slika-3438487.jpg
ringlov brate.raste ko blesav na raznoraznim mestima.sam prezivi.dobra je rakija od njega.i najbolji je za jelo zelen.samo je jebeno za stomak ako preceras.
neko kaze i da je sljiva.
edit:divlja sljiva

Šljivcike ih zovu po jugu, ako se ne varam.

Dženarike ovde po centralnoj Srbiji, eto sad čujem i za naziv "ringlov", a uz divlju šljivu sam znao bar za još dva, samo sad ne mogu da se setim.

Ali korektna voćka, nema šta.

Purkača nubare jebene

Џанарика, резделија.

Ja sam u Smederevu čuo šljivcige, dženarike i migavci.

Piskavci, to je još jedan naziv, setio sam se.

u Vojvodini ih zovu ringlovi, Bosanci kažu driskulje zato što se od njih udriskaš.

Kažem ja, voćka sa najviše naziva :)

Bosanci kažu driskulje zato što se od njih udriskaš.

Cuo sam da kazu "prskulje" a ne driskulje, al ajd..i naravno denarike ili ti dzanarke!

Dzenarike svuda se kaze. Cak sam jeo sa likom iz Futoga i on isto kaže dženarike.