Prijava

Е, курац! Сам ја то насео на Фацин, Славков и Пекијев трол? Банујте ме јер сам глуп лолололо

Није трол, ја никад не тролујем. Одбановаћу Фацу сутра као што је био план, Славку сам само јавио да му каже то. Знате и сами да је због таквих постова као што је Фацин та тема првобитно била закључана 6,7 месеци.

U Peki, kurčevito.
Znaš da mi je ovo već peta tastatura koju sam izlomila zbog tebe.
Lepo ti kažem da mi ne pišeš "Džimi postove"
Molim te, izvini što mi se prosuo pasulj iz ZDJELE, pa nisam videla šta si rekao Slavku.
Jebem ti Kleopatru da ti jebem.
Dobro, pošto te ne zanima šta ja pišem, a odgovaraš, aj da menjamo temu.
Molim te da mi odgovoriš koliko ti traje erekcija kad klikneš na ban?
Ako traje, i bacaš ga redovno, je povlačim sve što sam napisala.

ja mislim da se i u ovoj temi peki zajebava za facu i da će zemo dobiti odban večeras :)))

oce se vracati dzimi?

Krvac je iz zemlje provrla!

Да ли да је прескочим или ипак да постујем и ја овде? Пеки си спреман да истрпиш критику а да не сикћеш или да искулирам да пишем шта имам?

Цара добро зна да ја сам ја за нормалну расправу и договор увек расположен. Зна и сам шта је све било између нас пре него што је одбанован, и зна добро да сам ја све то веома лако заборавио. И ето, испаде Цара краљ на крају, и ево га сад као лик са сајта са којим сам у прилично коректним односима. Свака му част на томе.

А ти Маро, шта да ти кажем. То за Џими постове ми баш није јасно, оно, ако је проблем то што се трудим да објасним (без оног вашег Ј) људима шта им није јасно, онда је то друга прича.

Ко је спреман да се понаша коректно према мени, увек ће добити фин одговор. Гомила аутора може да потврди то, како након дописки преко пвт-а, тако и овако на јавном форуму.

И да, не диже ми се кад банујем. Јебига, знам да си разочарана.

Meni je mnogo jadno to što Mara Munja ne propušta priliku da spomene Džimija u što gorem kontekstu, iako čovek nije tu, niti joj se nešto zamerio. Nemam pojma, ja to ne razumem. Nekako mi govnarski, ako me razumete.

Peki, nije pitanje kako tebe ljudi dozivljavaju kao autora, pa da te boli stojko sta bilo ko drugi misli. Ti si modulator, i kao takav podlozan ocenjivanju. Ne ocenjujes sam sebe, pa da se kurcis "siste mi jajca sta vi mislite", vec te ocenjuju autori na osnovu tvog rada. Tako su i smenjeni brojni modulatori, a neki su, poput tvog idola, otisli sami da ne bi bili smenjeni.

Fora je da ne treba da glumis nesto sto nisi. Faca sigurno neces postati time sto ces glumiti facu (niti Facafacu), niti ces autoritet izgraditi time sto ces banovati ljude.

No svejedno, mislim da je strahovlada teska rec, ne zavodis bas teror, vise si nespretan kao slon u staklarskoj radnji. Kad se ispalis, ili nesto ne ukapiras, ti se zaletis da banujes da bi dokazao neku poentu, i opet ispadnes glup. A tvoje ispale su medju brojnijim na forumu, bas iz tog razloga sto se zaleces, reagujes na prvu loptu.

Evo najsvezijeg primera - banovao si nas 10 zbog spema teme koja je potpuno besmislena. Autor je otvorio temu iz zajebancije, sto se vidi iz aviona, ali ti nisi ukapirao i banovao si nas 10, izmedju ostalih i mene. Nije to mene nesto pogodilo, nemoj pogresno da shvatis, nego pokazuje da nemas takta, i da bi mozda trebalo da izbegavas forum, jer ti ne ide.

Generalno, verujem da za tebe ima nade, ako se opredelis za moderisanje postera, definicija, sta ti ja znam, i okanes se glume macho frajera. SO NOT YOU.

Џими се враћа по оне који лежу после девет без да попију млеко.

Да ли да је прескочим или ипак да постујем и ја овде? Пеки си спреман да истрпиш критику а да не сикћеш или да искулирам да пишем шта имам?

Не могу брате стварно сад и са тобом овде да се препирем око глупости. Ја сам теби хиљаду пута покушао другарски да се поставим, али је то очигледно немогуће. Чак сам те и фино замолио на пвт да ме не провоцираш и узимаш у уста без преке потребе.

Не могу, стварно, извини. Ако ти нешто смета на мени лично, обрати ми се на пвт, па да решимо то као људи. Ако је могуће, ако не, онда ништа.

да ја сам ја за нормалну расправу и договор увек расположен

I opet ja , mada me niko ne konta , a i zabole me .
Na sajtu za zajebanciju ti me banujes zbog jednog ozbiljnog i krajnje neutralnog posta . Ja znam da sam pre imao spam ispade , ali ovoga puta nije doslo do toga . Sa ostalim modovima od kojih sam primio ban hammer sam mogo krajnje normalno i prijatno da komuniciram i "pregovaram" cak i kada nisam ni imao pravo da se zalim zbog postupka . Ovog puta nije tako , ali da ne duzim vise ...

ne slažem se sa naslovom teme..da bi bila strahovlada neko mora da vlada..ovde niko ne vlada...samo mašu močugama....

Ja sam samo jedanput banovan. Sta mislite ko me banovao?

Мислим да Пеки савршено капира какву улогу, као свети модератор, има у нашим малим и бедним животима. Образовну и васпитну, пре свега. И зато покажите мало разумевања и за њега. Ипак је он један, а нас много, пун вртић.

Da nije....Ban Jelacic:)

Od toga se susi kicma!!!

Пеки д џем

Цара добро зна да ја сам ја за нормалну расправу и договор увек расположен. Зна и сам шта је све било између нас пре него што је одбанован, и зна добро да сам ја све то веома лако заборавио

Velika istina! Verujem da ga nije niko isprovocirao i vređao na sajtu kao ja a ipak je preko svega prešao i nikada se povodom toga nije ponašao kurvanjski, nikada nije kovao osvetu u fazonu e sad pošto si odbanovan ima da te cepidlačim. Peki kapira da je sve ovo samo sajt i da se poznajemo uživo sigurno ne bi ni ja niti on tako reagovali, baš zato što je sve ovo zajebancija preko neta!

Sinan CAR...on bi uspostavio pravu strahovladu...