Prijava

Meni je do jaja ovo samo jer razbija monotoniju i letargiju....

Istina je da jedni kopiraju druge i pišu defke po kulupu sa naslovne a nema pojma da ih tamo kači nek mod koji recimo nema 3 razreda osnovne ili tako neki kurac...

Ово горе нисам написао да бих испрозивао, већ јер мислим да је тужно што су јебени четери са пет дефки и десет сахрањених постера веће фаце од оних који добро дефинишу.

Треба ићи на чет, џаба све дефиниције и популарност ако не идеш на чет. Зоки смува све и а у курац.

Zoki je ralno, ali realno mnooooogo kul lik i nejasan je hejt mnogih autora prema ovom liku samo zato što piše: SH, CH, RCH i te fore...

DunCara

Zoki je ralno, ali realno mnooooogo kul lik i nejasan je hejt mnogih autora prema ovom liku samo zato što piše: SH, CH, RCH i te fore...

Ти то мало јебеш мене, а? Искидах се овде хахахаххаа

Nije brate Dunc, prichao sam sa Zokijem u više navrata, mislio sam da je veliki zilj. Ali dečko, recimo, bez po blama na sred četa među svim kulerima kao što su katija, mylyca, hugo, reme, djuramornar i ostlai, dođe i kaže: DANAS SAM CEPAO DRVA

Dakle, dokaz da pored što cepa drva i ne krije može ipak biti kul lolololololool

Ali jedna velika istina je da su 99% definicija sa ovog sajta totalno đubre ako se ne računa sleng koji kao ne podpada u bilo koju kategoriju. Ja možda imam jednu ili 2 ok defke ostalo su đubretine...

tako je kod većine i to nije ništa čudno... ali recimo da bi zbarijo neku koku sa sajta moraš da imaš dosta poena i da budeš kvazi duhovit.... e onda vođen time kreneš da četuješ i drkaš na svakom ćošku da bi izvojevao neku životnu sudbinu obzirom da si kompletan jadnik u ril lajfu!

tako je kod većine i to nije ništa čudno... ali recimo da bi zbarijo neku koku sa sajta moraš da imaš dosta poena i da budeš kvazi duhovit.... e onda vođen time kreneš da četuješ i drkaš na svakom ćošku da bi izvojevao neku životnu sudbinu obzirom da si kompletan jadnik u ril lajfu!

Ок, не мораш сад то мени јавно. Објавићемо ПВТ-ове као што смо обећали, да људи не нагађају о коме причаш. Него да виде све црно на бело.

црно на бело.!!!

Amatino, tvoj post zaslužuje aplauz i duboki naklon.
:klap-klap-klap-klap:
Pročitah s uživanjem.

Ако имате транскрипте ВИ СТЕ БОГОВИ!

Кад би се обелоданило сво "барење" овог сајта, морали би да отворимо трансфера блама више него јебања.

Zar ima neko toliko ziljav da bari na Vukajliji?

Fak mi ajm fejmus.

Биће, Буки. Ево преко везе можда можеш ових дана да добијеш делић. Да видиш о чему се ради.

Кад би се обелоданило сво "барење" овог сајта, морали би да отворимо трансфера блама више него јебања.

Toliko đubre priča postoji da je to totalno neukusno... relano, ja sam skapirao jednu stvar... da je suština ista kao recimo na karikama samo uslov da bi nešto i jebo je da napišeš bar 25 defki sa prosekom preko 30.

Има брате, јебали људи.

Skočimiš

Zar ima neko toliko ziljav da bari na Vukajliji?

izloguj se moooolim te oololollololo

Pa imal bar kake dobre pičetine?

мени Амантино није посло пвт, ја јебем!

Dosta je teško analizirati Amantinov post.
Zaista, većina tipova definicija što je nabrojao spada u osušeno govno, al' 90% sajta je napisano baš na baš takav način...
Najviše od svega me smaraju "izmislio sam novi sleng" definicije. Obavezno s' apetitom zavrnem minuščinu: npr. "Radostan k'o delija iz '91. godine", ili tako slična govna.
Takođe mrzim definicije u kojima autor od neke trivijalne teme napravi čitav esej i pritom navodi kojekakve luckaste primere, poput one "na dobrom kurcu, svaki kondom je hr pležr"... Msm, šta koji jebeni kurac??? Namena takvih definicija je jedino za skupljanje pluseva i ništa više.
Smaraju me blog-definicije. Na forumu se izražava mišljenje, a u definicijama se DEFINIŠE.
Odavno je provaljeno da se na Vukajliji definiše: sleng, zanimljive pojave koje nam se svima dešavaju, trenutne aktuelnosti vezane za sve društvene grane i vic-definicije.

Na kraju, AKO NEŠTO SMARA, smaraju teme u kojima se raspravlja o definicijama. Na ovu temu je sve već rečeno i počinje da zamara.
Lock, ovog momenta.

Ovo sve što AMantino reko je opet ona stara šema u lovu na pluseve... to je danas isto neko potvrdio kada je rekao da je bolje da fatal i dalje plagira nego ovi novi da prave postere

dakle totalna zabluda, BOLJE JE I GOVNO A DA JE TVOJOM RUKOM ISKREIRANO PA MAKAR I GOVNO POJEO ZBOG TOGA, NEGO DA PREPISUJEŠ TUĐE GOVNO U NADI DA ĆEŠ ISPATI KOOL

Не расправљамо само о дефиницијама, већ и о осталим џукачким стварима које су везане за сајт, а нису се задржале на екрану. То што је амантино рекао стоји, него зајеби сада то, да чујемо више о термину обелодањивања транскрипта. ДУНЦАРАликс.

Skočimiš

Pa imal bar kake dobre pičetine?

Ima brate, al ne da!