Prijava

Pa biće, biće, ali kad će biti?
"Plata nema, more bit bidne al sad nema" :)

ja procitah da poster prvo pregleda komsija...kao i vecina, verovatno... a slažem se, mada bi verovatno bilo nesuglasica u komisiji koo toga koji poster prolazi, a koji ne....

Pa da, ali lakše će se složiti njih 20 u komisiji nego nas (lupam) 30 000 koji svakodnevno bivamo frustrirani listajući postere.

Pa samo se uvede da su na primer prvih 50 autora modovi (ili po nekom drugom kriterijumu), jer su to sve kvalitetni autori sa dugim iskustvom na sajtu i mnostvom procitanih definicija i postera. I onda, kad imas 50 modova, nije nikakav problem da li nece biti moda za komisiju ili da se zadesi da nema nikog online i da cekas vise nego sto treba na odobrenje. Ionako modovi nisu placeni (koliko mi znamo xD), pa nije nikakav problem da ih ima vise.

Ovo je strašno! http://vukajlija.com/zabava/posteri/104631-ne-treba-mi-niko Moj apsolutno veličanstveni poster ima jedva 50 glasova,a postavljen pre 100 godina! Sramota! :(
Hoću promene! Dole sistem! :D

ja sam apsolutno ZA taj predlog, sam sam cak nesto slicno predlozio bio. Jer stvarno ovo vec nije bas lepo, sto svaki minut se pojave po 2-3 besmislenih postera, a oni normalni vise niko i ne moze da nadje jer su negde za 100+ strani. Ja mislim da nije toliko tesko naci moderatore, koje se razumeju u to i koji su spremni da dosta vremena provode birajuci postere. Samo je bitno da se resi taj problem.

Pa o tome ti pričam. A meni ledno obrisali dobar poster, a kad pogledam šta se sve ostavlja...pa daaaaaaaaj.. :/

Ne samo to, nego se pojavljuju razne spodobe koje kace kurceve na poster. Juce je u sred bela dana 2 sata stajao poster sa kurcem u erekciji. Posto modulatori retko zalaze medj' postere, uspeo je da prezivi dugo. A prosecan posetilac bogami prati postere.

Aman, ljudi.

kaizen
Uskoro će biti realizovano da moderatori odobravaju postere umesto da ih brišu.

Sta, rekao kaizen da ce biti? E onda smo mi sad protiv!!! VRATITE NAM NASU SLOBODU!

Uskoro je veoma sirok pojam, zeleo bih da znam malo tacnije sta znaci to uskoro.

zeleo bih da znam malo tacnije sta znaci to

Uskoro.

Lol, 'ladno sam do sada čitao "da poster prvo pregleda komšija pre nego što se pusti u javnost".

nisi jedini :) Opticka iluzija xDD

Svi su tako pročitali ..a da, kaizen je i ovde (par stranica unazad) rekao da će biti pa ništa :)

Imam dve zamerke:
1) Niko ne bi hteo da nadgleda sve postere samo da bi proverio njihov kvalitete prema određenim pravilima.
2) To je početak gušenja demokratije na Vukajliji.

E to :D Biće kurac :D

Zar ne shvatate da ima jebeno previše postera sa različitim značenjem i humorom! Previše da ih moderatori sve pravilno pregledaju!