Prijava

Za. Dosta je više demokratije na ovom sajtu, najbolji je totalitarni režim kažnjvanja i ućutkivanja, ne'moš sa stokom drugačije.

1. Такви ликови су махом тешки имбецили или деца и након одузимања права на прављење постера вероватно би једноставно направили нови налог.

Zato sam ja dao predlog, da svaki novi registrovani član ne može da pravi postere 20 dana nakon registrovanja.

Ne znam, al sam ja ipak za to da damo nesto para fudbalerima

Protiv. JA DŽANKIŠEM!

е ја сам ово тео да предложим... убише ме... ал плашио сам се џанкија...

Најбоље је да свако коме смета више од 50% ствари на сајту да се одјави. Ајд искрено.

Др Јанковић

Најбоље је да свако коме смета више од 50% ствари на сајту да се одјави. Ајд искрено.

Него, ђе ћемо на прело?

Синоћ кад саам прошао,
мојом стаааром улицом,
пред једну саам кућу стао,
скрио се пааа заплакао,
нек ме не виде да ми не идееее...

Facafacaa
Синоћ кад саам прошао,
мојом стаааром улицом,
пред једну саам кућу стао,
скрио се пааа заплакао,
нек ме не виде да ми не идееее..

@marko87
bitno je da si ti linkovo svoju defku u komentaru....

EDIT: Ostali: Ako vas ne zanimaju posteri, sta se onda protivite koji kurac ? Nemojte ni komentarisati nista, pisite defke i bavite se njima.

Sasvim je dovoljno što je broj postera limitiran na jedan dnevno.
Meni da obrišu četiri postera za redom u četiri dana, već petog bih rekao zauvek zbogom ovom sajtu. Tako da mu izađe na isto.

Ako vas ne zanimaju posteri, sta se onda protivite koji kurac ?

ЗБог зато што нам се може :)))

Sasvim je dovoljno što je broj postera limitiran na jedan dnevno.

+1

ЗБог зато што нам се може :)))

Pa dobro nije lepo prema postedžijama. Prema zazlenom, Jurodivom, Peri kojotu, fatal eroru... Ne, bez fatal erora. :)

мелкијадес па ја би теби трајно одузео интернет после лајке лолололо

немој да се зајебаваш, лош предлог, против

Најбоље је да свако коме смета више од 50% ствари на сајту да се одјави.

Definicije i posteri su limitirani. Koja bi bila svrha sajta kada bi se autorima zabranjivalo da rade ono zbog čega sajt postoji? Nema govora o zabranama.