Prijava

Evo, ako je Puškica za odmah može da se zaključa tema.

Е, да, заборавих нешто. Капирам да Каизену баш пуца курац за то све, тако да рачунај да ће ово отићи у заборав брзо. Ма колико се аутора слагало с тим.

Па да Пушкице, то је то. Гамби, закључај молим те.

Ne mogu Faco, nisam uplatio Ktitor.

I još nešto - ipak je ovo riječnik slenga, a ne takmičenje u duhovitosti. Svaki riječnik je utoliko bolji što je kompletniji. Dakle, što više pojmova, izraza, pojava i sl. treba da bude pokriveno u vukajliji. Ako se nešto dosada nedefinisano, a postojeće, definiše, ta definicija treba da ostane neovisno o tome da li je samo korektno napisana, možda čak i malo traljavo, ili je literarno remek djelo.

To je to. Slažem se sa Jovičićem
Nikakve promjene ne pomažu sve je otišlo u kurac, previše je tih što naprave profil čisto da mogu komentarisati postere i valjati gluposti. Pišite uživajte drogirajte se i jebite ako možete ako ne drkajte.

Ovako, čitao sam nešto, ne sve, prvi post naravno. Ne ide baš...
Ja bih taj period smanjio na 24 ili 48h, to je sasvim dovoljno. Mislim na period od registracije do pisanja i kreiranja sadržaja na sajtu.
Drugo, mnogo si ga zakomplikovao, prestali bi novi da se pojavljuju, a niko ne želi da sajt postane učmao, izbroj samo koliko definicija dnevno izađe od prvih 20 autora na listi, ne izađe ni 5 od toga ja napišem 2,3 i RD ako je tu, izbaci ono što mu se nakupi. Frenki ređe piše od kad je mod i tako dalje, o Bleku da i ne pričam...
Dakle, ne ograničavati dolazak novih snaga.
Dalje, moj utisak je da modovi dobro obavljaju posao u poslednjih mesec dva, poraslo je ocenjivanje, dodat je opis kalendara sa strane itd. Porastao je prosečan broj ocena, manje je definicija, manje je sranja, tako da sada baš ne treba menjati, jedno vreme je bilo kritično, sad se stišalo.
Što se postera tiče, malo se vratili ovi klinci od kad je ukinuto 50 poena, ali nema ni veze, naučili ljudi da koriste kalendar sa strane, jebe im se da gledaju redom a i reče kaizen da će uvesti kontrolu postera pre postavljanja, tako da još malo pa je stanje u odličnom redu.

Против сам свих делова и то ћу образложити.

I
Onemogućiti novim autorima...

Не би уопште било нових аутора.

II
Autore podeliti...

Не мора да значи да нови аутори лоше пишу, само им се дефке не читају, јер за разлику од "популарнијих" аутора, они немају своје "кланове" за међусобно лајковање. Врло мало аутора се на овом сајту изборило само квалитетом својим дефки.

III
Uvesti opciju polumoda...

Мислим, да би било боље да сваки члан сајта има свог мода.

IV
Novajlijama do nekih...

Против било којег вида дискриминације.

V
Posle provedenih...

И глупе су дефиниције потребне сајту. Знаш колико је добро кад након 4 фуљаве дефке прочиташ једну добру? Па срце ти буде као Русија.

И на крају...
Реме, сморио си више оваквим и сличним срањима. Ниси модератор и ако овако наставиш, нећеш никад ни постати. Почињеш да смараш паметовањима по разним темама. О'лади мало!

Šta koji kurac Marko? Ostavio sam predlog. mnogi se žale na slabu ocenjenost definicija, na loš kvalitet istih. Lemaja je predložila da sajt bude zatvorenog tipa, to jest da registracija bude na poziv. Mrzi me da ti objašnjavam, jer ne vidim svrhu tome.

Strajo, nisu bitni brojevi koje sam naveo tamo, to su samo primeri. Znači nebitno da li će jednu defku moći da pišu autori ispod hiljaditog ili 5000. mesta. Samo primer, mislim da bi se kvalitet dodatno povećao, na ovaj način. Ali nisam ja ni rekao da mora sve da se uvede, nego neki od ovih predloga mislim da bi bili korisni.

нису лоши предлози... барем неки од њих... могло би и да се уведе да мора да се оцени одређени број дефки да би се писало и постерисало...

Реме, и ја сам оставио своје мишљење о твом предлогу и мислим да имам право на то као и Лемаја и као било ко други.
Није ми јасно то у вези са слабим оцењивањем дефиниција. Кажеш да се много људи жали. Јебо те, па ако се 100 људи жали на слабу оцењеност, како се може десити да дефка има у просеку 20 до 30 гласова?
Зајеби ту причу. Сви се само жале, а ретко ко од њих оцењује.

Све је одлично! Опусти се и уживај!
А коме се не свиђа, нека направи свој сајт и тако реши свој проблем.

ti baš pažljivo pratiš moj rad i smorio sam te, a? I stvarno misliš da išta ovde radim da bih, moderisao? Aham, boli me iskreno. Došao si na sajt relativno skoro, pod uslovom da nisi dupli. Defke jesu slabije ocenjene nego pre i jeste pao kvalitet, ali iskreno boli me, pišem za sebe. Nego jednostavno pokušao sam da predložim nešto i budem koliko toliko objektivan. Dosta ljudi neće da čita definicije zato što su ok defke zatrpane lošim. Pišem sada više nego ikada pre, bez obzira na slabiju ocenjenost (pre dobiješ 100-120 glasova po defki, a sada 40-50) al' opet nebitno. Jednostavno kad je Kaizen prionuo na posao, rekoh možda da mu dam neku ideju. Toliko.

Ja sam za ove predloge,ali možda u nekoj blažoj varijanti.A da je slaba ocenjenost,to je istina.Pa meni se desilo da mi je jednu defku pre neki dan ocenilo 6 likova.A u zadnje vreme između 20 i 30.40 maksimala.

Vidim razvila se diskusija oko ovoga, ne mogu celu da je isčitam ali ću prokomentarisati uvodni post.

Neću ograničiti "novajlije" da ne mogu da pišu def ili učestvuju na forumu. I ovo sada što postoji na sajtu (1 poster na dan, 3 definicije, 50 poena za čet) možda odbija ljude, a kamoli da uvedem da 20 dana ne mogu ništa da rade.

Ono sa podelom u odnosu na popularnost je po meni bespotrebno komplikovanje.

Možda bude nešto na temu "polumodova", ali ne uskoro.

Гамби, ако си у међувремену уплатио ктитора, сад закључај лололололо

znam da te mrzi da čitaš, ne mora da bude 20 dana, brojke su samo primer, na tebi je da kažeš koliko i kako, naravno ako ti se sviđa neki od ovih predloga. :)

Живот тече даље. Локот!