Prijava

Sad će fino gospođa Arkan na najbolji način da iskoristi godinu dana mira i tišine u svom skromnom domu, da se baci na posao i snimi najbolji materijala do sada, a onda kad zaređa 3 Marakane zaredom ima sve da puca!

Ma potonula je i gore, samo mi to ne vidimo. Ceca i 5 miliona je ništa koliko uzima vlast, a vlast neće u zatvor bo'me.

jeste u pravu je net mora i da napravi neku srceparajuću pesmu kako su je mučili ko malog radojicu
Ovo da je sramota jeste al ništa drugo nije moglo ni da se očekuje ko što reče frenki

Sad će fino gospođa Arkan na najbolji način da iskoristi godinu dana mira i tišine u svom skromnom domu, da se baci na posao i snimi najbolji materijala do sada, a onda kad zaređa 3 Marakane zaredom ima sve da puca!

E bravo Nato, baš tako, pa još i silne tv emisije koje će se snimiti u toplom domu...

Ne bi me čudilo da Pink napravi Rijaliti "Ceca i Vi, 365 dana podrške".

Ne bi me čudilo da Pink napravi Rijaliti "Ceca i Vi, 365 dana podrške".

Hahahaahaha

Izlupetah se, ali sad me podišla jeza od pomisli da bi to zaista moglo da se desi, pa bih rekla da možemo potonuti mnogo niže, s obzirom da smo kako stvari stoje, umočili tek palac.

Ne bi me čudilo da Pink napravi Rijaliti "Ceca i Vi, 365 dana podrške".

Emisija prva: Ceca vam pokazuje kako da obučete haljinu preko elekrtonske narukvice i kako da je sakrijete ispod odeće ahahahah

Ne bi me čudilo da Pink napravi Rijaliti "Ceca i Vi, 365 dana podrške".

Hmm http://www.njuz.net/gradani-srbije-prinudeni-da-gledaju-cecu-godinu-dana/ ?

Drugi dan: Ceca vam pokazuje kako da se istuširate, a da ne pokvasite narukvicu. Intimni delovi zamagljeni.

Превише се излази обичном народу у сусрет!
Естрадне звезде и треба да имају посебан третман: само кућни притвор, масажа, дадиља, курсеви за децу, а све паре намењене сиротињи треба да спискају на још једну кућу, како обична раја не би ни примирисала парама! Обичан народ и треба да иструне у затвору! Кад је допустио да се естрадне звезде скују у небо.

Treći dan: Gledajmo Zvezdu sa Cecine terase..

Шта има Цеца да се брине кад има иљаде двојница у Србији? Ако треба може њих десет Цеца да седи у кућном притвору, а она да шврља.

Znači, ne mogu da verujem......

Ма кога брига, јеботе, Харадинаја и Насера Орића пуштају те "озбиљне" државе, а ви би Цецу у затвор.

Ма кога брига, јеботе, Харадинаја и Насера Орића пуштају те "озбиљне" државе, а ви би Цецу у затвор.

Не може правосуђе ни бити боље, кад будући прваници овако размишљају :)

Не знам о чему се ради овде, али је Јанковић објаснио својим аватаром и комплетним профилом хахахаха!

Па не, него Цеца као утајила 2-3 милиона јебена, а Аркан пре тога мазнуо 15. И сад ће они њу да зајебу, њу ће да хапсе, и да јој узимају паре. Смешно.

U pravu je ovaj buduci pravnik (kuku lele), treba iskopati mrtvaca i suditi najpre njemu. Nju pustiti do pravnosnaznosti njegove presude.

Добро каже Уго, у тој кући у коју је затварају се налази пола Хрватске претворено у "месингане кваке и позлаћене чесме".